Porubáci se medailově prosadili v Olomouci

13.12.2014

V pátek 12.12.2014 se v Olomouci uskutečnily přátelské závody družstev mladšího a staršího žactva v hale. Závodů v přátelském duchu  se zúčastnily družstva Olomouce, Šumperku, Prostějova, Přerova, Zlína a Poruby. Porubáci se dokázali medailově prosadit v individuálních disciplínách i v soutěži družstev. Gratulujeme k osobáčkům i k medailím!

Zoom gallery

V mladších kategorii se porubské družstvo umístilo  s 50body na krásném 5.místě. Pouze  jeden bod za Prostějovem. Naše  mladší žákyně skončily na pěkném 3.místě s 71body. Starší žáci skončili o příčku lépe, tedy na 2.místě (80,5bodů ). Na vítěznou Olomouc chybělo 38bodů.Naše starší žákyně obsadily v těsném souboji 4.místo ( 69body) se ztrátou 3bodů na Olomouc .

Zoom gallery

V konečném součtu bodů všech družstev  jsme získali skvělé  3.místo.

Nejlepším bodovačem v družstvu  mladších žákyň byla Lucie  Krupicová ,která získala 12bodů.Ve starších žákyních se o největší počet bodů zasloužila Barbora Hadašová s 16body.V mladších žácích se velký podíl bodů postaral Šimon Nováček s 21body. U starších žáků pak Alexandr Vávra s 12body. Matěj Namyslo který získal11,5bodů zaostal jen o kousek za Sašou.

Karel Ketner

Zoom gallery

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Porubáci se medailově prosadili v Olomouci

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video