Porubské medaile z MČR dorostu a juniorů

27.2.2013

O víkendu 23. - 24.února se konalo v Praze Halové Mistrovství České republiky dorostenců a juniorů v atletice. Atletická hala v pražské Stromovce hostila největší atletickou halovou akci sezóny. Zastoupení měla i porubská atletika a nezůstali jsme bez medaile, škoda že už né v porubském dresu. Medailsty z MČR se stali Šebestíková, Jurigová a Horňák.

Pokud se týká porubských závodníků v "porubském dresu" nejúspěšnější byla Myška Šimečková, která obsadila 6.místo na 60m překážek dorostenek v osobním rekordu 8,97. Myška zůstala za finálem na 200m ale zaběhla si halový osobáček 26,71. Do finále se probojovala také Tereza Pavlučková na 800m dorostenek, kde obsadila 8.místo. Těsně za branami finále zůstal Ivo Babiš na 60m překážek dorostenců - 9.místo a osobní rekord 8,54. Další naši překážkáři Vojta Guzik a Vojta Ryšánek měli do finále dorosteneckých překážek daleko.


Myška Šimečková - MČR 60př


Ivo Babiš - MČR 60př


Vojta Guzik - MČR 60př


Vojta Ryšánek - MČR 60př

A jak to bylo s těmi porubskými medailemi? 

Nikol Šebestíková se stala mistrem ČR na 60m překážek juniorek a přidala k tomu i bronz na 60m. Kristina Jurigová se stala mistrem ČR ve vrhu koulí dorostenek a Honza Horňák přidal bronzovou medaili ve vrhu koulí juniorů. Všichni tři již po přestupu závodí ve vítkovickém dresu.


Nikol Šebestíková - MČR 60př

kompletní výsledky z MČR dorostu a juniorů

 

Když k tomu přidáme porubské úspěchy z kategorie dospělých kde Nikol Ogrodnikovázískala stříbro v kategorii žen na 60m překážek v osobáčku 8,45 a třeba Kuba Ševčík byl pátý na 800m mužů tak můžeme jasně říct že porubská atletika byla v hale vidět.


Nikol Ogrodniková - MČR 60př
 

kompletní výsledky z MČR dospělých

 

Uvidíme jak se předvedou naší žáci a žákyně o víkendu v Jablonci !

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Porubské medaile z MČR dorostu a juniorů

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video