Porubští sprinteři & překážkáři 2014

18.11.2014

V dalším seriálu hodnocení sezóny 2014 se zaměříme na překážkáře a sprintery!Po loňských medailových žních jsme letos zažili o poznaní skromnější rok. Jakých cílů a úspěchů jsme dosáhli? Hodnocení přináší trenér překážkářské skupiny Tomáš Břeský.

 

Pozitivem letošní sezóny je určitě vznik specializovaného překážkářského týmu. Více než tucet atletů, od malých až po zkušené borce,  objevuje kouzlo překážek:-)  Video níže Vám připomene rok 2014

 

 

ROK 2014

 

  Zoom gallery 

Překážky

U mladších žákyň to byl v sezóně 2014 především sesterský souboj mezi Annou a Katkou Holonovými. Obě dívky přecházejí příští rok mezi starší,  ale v závěsu za nimi je již celá plejáda nadějných a rychlých holek - Tereza Vlčková, Katka Malíková, Lucka Hrbáčová a další. Příští rok se v tomto ohledu jeví více optimisticky.

  Zoom gallery

U mladších kluků, kde máme nyní velké rezervy, si výborně vedl Šimon Nováček. Šimon je s překážkami úplně na samém začátku a čeká nás ještě hodně práce, abychom přetavili Šimonovu rychlost v překážkářské úspěchy.

  Zoom gallery

 

U starších dívek je situace neměnná. Zde kralovala Barča Hadašová, účastnice letošního MČR (27.místo v tabulkách). Podobná situace byla i u starších kluků, dominanci zde potvrzoval Lukáš Martiňák (16.místo v tabulkách). Na MČR vždy skončil v rozběhu. Od příští sezóny očekáváme mnohem více. Uvidíme jak Lukášovi budou sekundovat další kluci ze skupiny Saša Vávra, Dominik Frisch a další.

  Zoom gallery

Zoom gallery

 

V letošních statistikách nalezneme nejvýše Michaela Kijanicu a to na 10. místě. Postup do finále MČR mu unikl jenom o kousek. Uvidíme nakolik přípravu na další sezónu ovlivní škola a další "zájmy".

  Zoom gallery

Sprinty

Obrovská konkurence ve sprinterských disciplínách byla zase letos o kapánek větší než v předchozí roky. Probojovat se mezi nejrychlejší atlety chce opravdu velkou dávku nadání a dřiny. To první splňuje Šimon Nováček (37. v tabulkách). Zapojí-li do svého repertoáru i dřinu, tak může být výrazně výše. Velmi zvědavi jsme na objev v podobě Katky Malíkové. Katka letos porážela i starší Porubačky. Stane se nejrychlejší Porubačkou?

Zoom gallery

 

  Zoom gallery

Pokud máte zájem zapojit se do skupiny a zúčastnit se například překážkářského kempu, který v létě opět plánujeme, tak neváhejte a kontaktujte trenére - Tomáš Břeský - kontakty na www.atletikaporuba.cz

 

Zoom gallery

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Porubští sprinteři & překážkáři 2014

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video