Pozdravení z Lanzarote !

9.12.2010

V době předvánočním posílám pozdravení zejména svým tréninkovým ovečkám, trenérům a fandům porubské atletiky z tréninkového kempu reprezentace dospělých na Kanárských ostrovech. V ideálních tréninkových podmínkách se tady od 2.prosince připravujeme s porubsko-vitkovickou oštěpařkou Nikol Ogrodnikovou na letní Mistrovství Evropy do 22 let které proběhne v Ostravě.

Zoom gallery

Perfektní tréninkové centrum na nehostinném místě ostrova Lanzarote skýtá výborné tréninkové podmínky nejen pro oštěpaře. Společně s náme se tedy ve středisku připravují naši oštěpaři pod vedením Jana Železného (Špotáková, Frydrych, Vadlejch, Veselý, Klimešová) překážkáři Luďka Svobody (Petr Svoboda, Mazáč) tyčkaři Slávy Patery (Balner a Kudlička) nebo dálkaři Miša Pogányho (Novotný, Pírek). Ostravské tady zatupuje ještě skupina Michala Buzka (Cachová, Slaničková, Kostková) a další a další.

Trénují tady s námi další atleti, rychlobruslaři, triatlonisti, plavci a spousta další sportovních výprav.

Vracíme se až 17.prosince tak nám držte palce ať se ostrá příprava vydaří. Počasí snad nezklame a vydrží tradičních cca 25 stupňů a sluníčko. Pro zajímavost posílám pár foteček a pozdravuji všechny své atlety a atletky (makejte ať vás příště vezmu s sebou :-)

stanislav šuška - lanzarote

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Pozdravení z Lanzarote !

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video