Představujeme účastníky MČR! Porubáci DO TOHO!

28.6.2012

Jak jste se již dočetli, tak Porubáci jedou na víkendové MČR žactva s početnou výpravou. Samozřejmě už znáte i jména. Pojďme si nyní představit Porbáky a spekulovat o jejich šancích na medaile. Více v aktualitě!

 

 

Babiš Ivo - 100př,  200př, dálka

Zoom gallery

Premiéra na MČR.  Nejsilnější disciplínou budou pravděpodobně krátké překážky. Forma má stoupající tendenci, takže očekáváme minimálně finále. Dlouhé překy jsou velmi otevřené a tam může Ivo jen překvapit. V dálce bude s nejvyšší pravděpodobností spíše sekundovat silnějším soupěřům. Pokud závod psychicky zvládne (což je jeho tradiční problém) může být dobrý výsledek.

 Šance na medaili - 20 %

 

Guzich Vojtěch - 100př

Zoom gallery

Po krátkodobém zdravotním výpadku se Vojta nemůže dostat do formy. Poslední závod nedokončil. Věříme, že se nahecuje a předvede, že je v něm další potenciál!

Šance na medaili - 5 %

 

Kijanica Michael  - 100př

Zoom gallery

Michal je v poslední době jako na horské dráze. Od vydařených závodů a kvalitních výsledků, až po totálně zpackaný závod s výsledkem, se kterým se nebude určitě nikdy a nikomu chlubit. V poslední době mírně zdravotně indisponován. Každopádně z minulosti víme, že Michal velké závody zvládá. Bude tomu tak i tento víkend?

Šance na medaili - 40 %

 

Ryšánek Vojtěch - 100př, 200 př, tyč

Zoom gallery

Momentálně čtvrtý v tabulkách na překážkách. Po halovém "bramborovém" šampionátu se Vojta určitě dívá výše! Překážky jsou ovšem nevyzpitatelné. Předvede své kvality?Tyč bude letos ještě doplňkovou disciplínou

 Šance na medaili - 80 %

 

Gamonová Patricie - 200př, oštěp

Zoom gallery

Paťa určitě bude spoléhat na překážky. Poslední tréninky vypadaly velmi slibně a my doufáme, že takový bude i výsledek na šampionátu. První krok je postup do finále. Pak jsou boje o medaili otevřené.

Šance na medaili - 80 %

 

Křížkovská Barbora - oštěp

Zoom gallery

Velkým překvapením by bylo finále oštěpu. Pokud se do něho bude chtít Barča probojovat, musí minimálně atakovat svůj osobní rekord, pravděpodobně však budou brány do finále ještě o pár metrů dále. Motivace a cíle tedy jsou. Jak si s tím Barča poradí? Uvidíme.

Šance na medaili - 5 %

 

Pavlučková Tereza - 800m

Zoom gallery

Nesmírně důležité bude, aby Tereza zvládla rozběh takticky. V opačném případě bude finále hodně daleko. Naběháno má, takže jen předvést co v sobě má a pak můžeme být příjemně překvapeni!

Šance na medaili - 20 %

 

Sýkorová Michaela - 60m

Zoom gallery

Se svým časem bohužel asi nemůže Míša pomýšlet na přední pozice. Postup z rozběhu by byl příjemným zakončením sezóny před prázdninami. Nebo se předvede jako dračice a smázne soupěřky? 

Šance na medaili - 5 %

 

Šimečková Michaela - 100 př, 150m

Zoom gallery

Zatím v průběžných tabulkách osmá pozice. Ovšem s minimální ztrátou na medailové příčky. Je trřeba chytit na překážkach rytmus a ve finále jít štěstíčku trochu naproti. Pak bychom mohli začít slavit. Druhá disciplína bude spíše zpestřením.

Šance na medaili - 80 %

 

Tabáčková Nikola - oštěp, koule

Zoom gallery

S medilí se v oštěpu počítá. Ale nic se nemůže podcenit a nic není zadarmo! Zatím druhá žákyně v průběžných tabulkách bude mít víc než kvalitní soupeřky. Držíme palce. Koule  pravděpodobně nebude stačit na první tři místa, nenastane-li výrazné zlepšení u Nikoly.

Šance na medaili - 95 %

 

Vacurová Vendula - 800m

Zoom gallery

Stejně jako Tereza bude si muset i Vendula pohlídat  rozběh.  Jedině plně koncentrovaný výkon a trochu štěstí může posunout Vendulu do finále. Což by bylo určitě vnímáno jako úspěch.

Šance na medaili - 5 %

 

Vongová Zuzana - tyč

Zoom gallery

První účast na MČR. Laťka v tyčce bude nejspíš hodně vysoko. Osobní rekord by byl úspěch. Na mety nejvyšší to asi nevypadá. Zuzka je ovšem bojovnice a soupeřkám nedá nic zadarmo!

Šance na medaili - 5 %

 

Wiecková Vendula - oštěp

Zoom gallery

Další oštěpařka ve výpravě. Společně se Porubačky v sektoru mohou vyhecovat k životním výkonům, minimálně Vendula jej bude potřebovat, chce-li pomýšlet na užší finále a tím pádem dobré umístění.

Šance na medaili - 5 %

 Zanechte vzkaz Porubákům: ZDE

PŘIJEĎTE FANDIT!!!

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Představujeme účastníky MČR! Porubáci DO TOHO!

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video