První a třetí místo družstev ve druhém kole!

18.5.2019

Zoom gallery Ve čtvrtek 16.5. se konalo 2.kolo družstev staršího žactva. Jak děvčata tak chlapci bojují o postup na Mistrovství Moravy a Slezska, poté možná dokonce o účast na Mistrovství České republiky, ale teď postupně :-).Tento den byl pro naše družstva velice náročný. Většina děvčat a chlapců z družstva v ten samý den měla totiž dopoledne školní závody "Pohár rozhlasu", které byly nešťastně přesunuty z původního termínu na čtvrtek. Takže většina z nich absolvovala dopoledne i odpoledne po třech disciplínách! Vzhledem k tomu všemu jsou výsledky, kterých naší svěřenci dosáhli na závodech družstev o to cennější!

Děvčata po velice úspěšném vstupu do soutěže v prvním kole, kde zvítězila chtěla svou pozici obhájit, a to se jím podařilo! Přes znatelnou únavu z dopolední akce děvčata "zatla zuby" a skvělým způsobem ovládla celé závody. Dokonce oproti prvnímu kolu, kde zvítězily o pár bodu, v tomto kole zvítězily o jasných 46 bodů! Výborné, až překvapující výkony, které padaly snad u všech děvčat byly velkým a příjemným překvapením! Celkem získalo a družstvo v tomto bodovém přídělu podpořilo celých 22 atletek!! Nejlepšími bodovačkami tohoto kola jsou - Bártová Daniela s 30body za kouli, disk, kladivo. Následována Toovou Klárou s 24,5body za 100m př, 60m, výšku a Fialovou Dominikou s 24body za 100m př, 60m, 200m př. Výborná reprezentace našeho klubu! Gratulujeme děvčata :-).

Tabulka družstev - dívky:
Zoom gallery


Chlapci po v prvním kole, kde byli na třetím místě o pouhý 1,5bodu před Třincem museli v tomto kole zabrat, aby svou pozici z prvního kola obhájili. A to se jím i přes dopolední program ve škole podařilo a i oni získali skvělé 3.místo! Díky tomu se drží na průběžném třetím místě i po dvou kolech. To i nadále znamená naději s postupem na Mistrovství Moravy a Slezska. Stejně jako děvčata se v Opavě překonávali také kluci a co se týče osobních výkonů, tak se dá říci, že se zde překonával jeden za druhým :-)! U chlapců je extrémně důležité, aby se pokud je to jen trošku možné každého kola účastnili všichni chlapci! Každá neúčast může pro ně znamenat "potíže" s postupem na MMaS. V tomto kole to, ale skvěle zvládli! Nejlepšími bodovači tohoto kola se stali - Kuzník Vojtěch s 21body za 60m, 150m, 300m, Teslík Maxim s 16,5body za 60m, 150m, 300m a Vlach Tadeáš (výška, oštěp, 4x300m) s 9,75body.

Tabulka družstev - chlapci:
Zoom gallery

A jak se všem daří v bodování do bojů o speciální dort určený pro nejlepšího bodovače?

Zoom gallery
Zoom gallery

 

Děkujeme všem zúčastněným za vynikající reprezentaci klubu!


Fotogalerie ZDE

Kompletní výsledky - ZDE

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > První a třetí místo družstev ve druhém kole!

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video