První dny na Mečové

3.5.2011

Přinášíme vám první zážitky ze soustředění na Mečové. Žáci 6.A třídy včera vyrazili do Beskyd kde začali ztužovat svá těla. Hned po příjezdu kdy jsme se ubytovali, začalo seznamování s okolím. Na zdejší sjezdovce jsme provedli pár adaptačních cvičení, v areálu poblíž budovy se část dětí věnovala technice překážek a druhá parta dětí využila místní hřiště k fotbálku a přehazované. Odpolední část jsme po irském vzoru zakončili hodem kládou.

 

Po večeři a následné pauze jsme trochu potrápili naše tělo kompenzačními a uvolňovacími cviky. Pro některé to bylo ve znamení au,au to bolí. Celý den byl zakončen krátkou přednáškou o zdravém pohybu.

Zoom gallery

 

Dnešní den začal prudkým deštěm. Dopoledne jsme pro trénink využili místní tělocvičnu a jídelnu. V tělocvičně děti posilovaly s medicimbály a váhou vlastního těla. V jídelně jsme se pro změnu zaměřili na výbušnost nohou pomocí švihadel.

Zoom gallery

 


Odpoledne přestože se počasí neumodřilo, jsme vyběhli na chvíli ven. Aktuální předpověď počasí je taková, že sněží, celá krajina je pod popraškem sněhu. Přesto neklesáme na mysli a již zítra se těšíme na další super den.

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > První dny na Mečové

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video