První velký závod za námi!

8.5.2011

Dnes proběhl tradiční atletický meeting Velká cena Olomouce. Samozřejmě Porubáci u této akce nechyběli. Celkem 18 závodníků v porubských dresech si ověřilo, jak na tom po zimní  přípravě jsou. Někteří mohou být spokojeni a někteří, jak už to tak bývá, dostali jasné upozornění, že něco není v pořádku. Výsledky, fota a videa najdete dále!

 

S dobrým pocitem z Olomouce určitě mohla odjet Míša Šimečková, jež na sprintu obsadila třetí místo a na překážkách byla dokonce druhá. Nikol Tabáčková si v oštěpu pěkným pokusem (32,21) pravděpodobně předčasně zajistila místo na Mistrovství ČR, Anna Kadlecová hodila 34,86 nicméně svůj závod absolvovala mimo soutěž.

Zoom gallery

 

 

Celý den se atleti potýkali s větrem, který v nárazech opravdu hodně znepříjemňoval život. Světlou chvilku, kdy bylo naprosté bezvětří, dovedl částečně zužitkovat Vojta Ryšánek, který vyhrál překážky, nicméně svůj čas pod sedmnáct sekund ještě nestlačil. Hodně v dálce si věřili Honza Belák a Ivo Babiš. Bohužel naprosto podcenili (vyflákli se) na pořádnou rozcvičku a výkony tomu odpovídaly. Pětimetrové skoky jsme neviděli. Michael Kijanica si vylepšil osobáček na 60m, deprimovat ho může jenom skutečnost, že Míša je stále rychlejší.

Zoom gallery

 

 

 

 

Další závody nás čekají již za několik dní, takže ti, kterým se závod nepovedl úplně podle představ, moc času na přemýšlení nemají!

 

 

 

Oficiální výsledky ZDE

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > První velký závod za námi!

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video