Soustředění KAHAN 2014 - den pátý

30.5.2014

Zoom galleryAktuality z KAHANu 2014 - ocenění závěrem ...

Dnešní den, byl našim posledním dnem na tomto atletickém soustředění KAHAN 2014.

Dnes jsme atlety nechali spát o 30minut déle a vynechali ranní běh, protože nám to počasí nedovolilo. Našli se i atleti, kterým to bylo líto, protože by si rádi dali závod s trenérem :-), a kteří to byli? Oni sami moc dobře ví o kom se mluví.

Po snídani jsme začali balit s atlety všechny kufry a připravovali se na odjezd.

V 10:15 jsme si dali ještě menší běžecký trénink v celé skupině 51atletů. Šli jsme se proběhnout a udělali menší závody mezi třeťáky a páťaky. Páťaci sice oba závody vyhráli, ale rozdíl nebyl tak veliký. V našich třeťácích koluje závodní krev :-). Takže všem děkujeme za kvalitní výkony při závodu.

Poté jsme se s dětmi odebrali do tělocvičny, kde došlo k vyhlášení včerejších závodů v biatlonu a pětiskoku při bouřlivé atmosféře, kterou si povzbuzováním děti samy vytvořily.

Následoval oběd a po obědě jsme dětem poděkovali za jejich odvedenou práci na soustředění, předali pamětní medaile, diplomy a nějaké sladkosti.

Pokud tento článek čtete vy rodiče, tak prosím za celý náš tým, který pro děti toto atletické soustředění připravil, jim ještě jednou poděkujte!!! Byli jsme rádi, že tam s námi všechny ty děti byly a k tréninkům přistupovali zodpovědně a snažili se o co nejlepší výkony. Samozřejmě se to někomu dařilo více, jinému atletovi méně, ale "makali" všichni a to poděkování a hodně úspěchu do dalších atletických soutěží a ne jen těch jim přeje celý tým ve složení (abecedně):

- Fiala Martin
- Kočí Hana
- Uhlářová Katka
- Válka Ivan
- Válková Jana

Níže naleznete poslední a počtem největší galerii z tohoto soustředění. Jsou tam fotografie z dnešních závodů 5 vs 3 třída, vyhodnocení biatlonu, pětiskoku a předávání pamětních medailí a diplomů.

Atletika Poruba > Atletická přípravka > Aktuality > Soustředění KAHAN 2014 - den pátý