Soutěže družstev staršího žactva minulostí

16.9.2020

Zoom gallery V neděli 13.9. se za ideálního atletického počasí ve Frýdku-Místku uskutečnilo semifinálové kolo MMaS družstev žactva. Při účasti deseti týmů v kategoriích starších žákyň i starších žáků naši svěřenci obsadili shodně šesté - první nepostupové místo do finále MMaS v Břeclavi.

Bohužel se nám ani zdaleka nepodařilo nastoupit v plném počtu soutěžících, ať již vinou zranění či ne příliš zodpovědnému přístupu k nominaci a kamarádům. Přitom chlapcům scházely pouhé čtyři body na pátou postupovou příčku! Děvčatům scházelo bodů patnáct!

Ti, jež nastoupili, zaslouží naše velké uznání za svou připravenost, bojovnost a houževnatost. O postup jsme bojovali až do samotného závěru závodu v podobě štafet na 4 x 60m a 4 x 300m.

Chybělo opravdu málo…

K tradičním oporám patřili u chlapců Maxim Teslík (19,5b), Radovan Žabka (13b), Alex Hurina (11b). Velmi milým překvapením bylo 6 bodů Jakuba Zajace. U děvčat nejvíce individuálních bodů přidaly Gabriela Březná (26b), Natálie Bienieková(8b) a Nina Válková(8b). Za zmínku rovněž stojí výkony a bojovnost Terezy Krchňákové(4b) a Elišky Vavrečkové(3b) v běhu na 800m či Adély Kebrlové(5b) a Laury Králové(4b) v běhu na 1500m př.

Děkujeme samozřejmě všem zúčastněným za předvedené výkony a zodpovědný přístup k reprezentaci klubu nejen v tomto kole,ale i v průběhu celé závodní sezóny. Zároveň se nám tímto posledním kolem uzavřela bodovací soutěž jednotlivců o speciální dort, který vítězové obdrží na každoročním slavnostním ukončení atletické sezony Atletika Poruba. Vítězům bodování blahopřejeme a těšíme se na shledání v průběhu vyhlašování v první polovině prosince.

Mezi děvčaty jasně zvítězila a na dort se může těšit Gabka Březná.
Zoom gallery

U chlapců je výsledek ještě přesvědčivější. S téměř čtyřicetibodovým náskokem vyhrál Maxim Teslík.
Zoom gallery

 

Výsledná tabulka semifinále družstev chlapců a dívek
Zoom gallery

 

Kompletní výsledky jsou k dispozici zde - https://online.atletika.cz/vysledky/44686

Fotogalerie závodu zde - https://www.facebook.com/media/set?vanity=atletikaporuba&set=a.10157642878998364

 

Autor článku: Válka Ivan

 

 

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Soutěže družstev staršího žactva minulostí

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video