Sponzoring

Žádost o sponzorský příspěvek či dar 

Vážení sportovní přátelé,

obracíme se na Vás touto cestou s žádostí o poskytnutí sponzorského daru pro náš mládežnický atletický klub ATLETIKA PORUBA.

Jsme atletický klub z Ostravy-Poruby a  naší hlavní činností je sportovní příprava dětí a mládeže ve věku 4 – 16 let. Naše členská základna čítá kolem 800 členů.  V klubu se věnujeme zejména atletickému tréninku dětí a mládeže z Ostravy a okolí, ale máme i týmy mužů a žen zastoupeny ve 2.lize. 

Naše družstva bojují jak v krajských, tak i v republikových soutěžích Českého atletického svazu. Vyjíždíme i na atletické závody do zahraničí věnované dětem, mládeži i dospělým. V oddíle Atletika Poruba se připravují i mládežničtí reprezentanti ČR. Máme za sebou výchovu mnoha špičkových atletů, kteří se prezentovali na světových atletických akcích a mistrovstvích či olympiádě. Naší základnou je atletický areál Porubská v Ostravě-Porubě, kde máme i sídlo našeho klubu.

Rádi bychom touto cestou požádali o sponzorský příspěvek či dar, který podpoří a zkvalitní naší systematickou celoroční přípravu mladých atletů. Činnost klubu je financována pouze z veřejných zdrojů prostřednictvím dotací či grantů a samozřejmě členskými příspěvky našich atletů. Byli bychom velmi vděčni za jakoukoliv formu finanční či materiální podpory, která pomůže pokrýt naše výdaje či doplnit materiální vybavení. Uvítáme i účelovou formu podpory vázanou na jednotlivé tréninkové skupiny či trenéry, kterých máme téměř tři desítky.

Vzhledem k tomu, že vyjíždíme k desítkám závodů či organizujeme velký počet soustředění a přípravných kempů, byli bychom vděčni i za účelové dary v podobě sponzoringu autobusové dopravy na závody a jiné sportovní akce, ubytování a stravování při soustředěních dětí a mládeže či nákup materiálního vybavení k tréninkům a závodům. Každoročně nakupujeme velké množství dresů pro naše atlety, spoustu míčů, atletického náčiní, cvičebních pomůcek a obnovujeme vybavení stadionu či atletického zařízení v majetku klubu.

Naším sponzorům můžeme nabídnout umístění reklamy na naše klubové dresy, na naší webovou či facebookovou stránku, kde máme více než 3500 fanoušků. Samozřejmostí je prezentace v tisku, při sportovních akcích pořádaných naším klubem, ať již na stadionu, na náměstích či jiných veřejných prostorách závodů a akcí klubu, popř. v místě pobytu při soustředěních a přípravných kempech.

Jménem široké členské základny našeho klubu ještě jednou děkujeme za Váš čas, který jste nám věnovali už jen čtením těchto řádků, a budeme Vám zavázáni, pokud se s námi spojíte a probereme jakoukoliv případnou formu podpory a spolupráce. 

 

Ing.Tomáš Břeský – předseda klubu            

mobil: 732 967 982                       

Mgr.Stanislav Šuška – místopředseda klubu  

mobil: 733 383 013  

 


DAROVACÍ SMLOUVA - VZOR

ke stažení ve formátu PDF Soubor:darovaci_smlouva_vzor.pdfPopis:

Atletika Poruba > Klub > Sponzoring

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video