SPORTOVEC ROKU – starší žáci

4.3.2011

SPORTOVEC ROKU – starší žáci

Jméno nejlepší starší žákyně již známe stejně jako vítěze ktegorie mladšího žactva. Nyní vaše hlasy v anketě o nejlepšího sportovce roku budou potřebovat starší žáci. Nominováni v této kategorii byli: Jakub Dedek, Ondřej Kaděrka a Patrik Kadlčík. Svému favoritovi můžete již nyní dát hlas v internetové anketě na našich stránkách!

 

Jakub Dedek

Kuba se loňský rok trošičku “hledal”. I přes tuto skutečnost, se dokázal probojovat na Mistrovství ČR, kde v dálce obsadil solidní 14. místo.  Tento rok vypadá, že Kuba najel do správných kolejí a možná od něho uvidíme pěkné výkony. Snad na jeho cestě nebude nějaká výhybka....

 

                 

          MMaS_Bratislava_5_2_2011-IMG_9197.jpg

 

 

Ondřej Kaděrka

Ondra loni zažil úspěšný rok. Na halovém Mistrovství ČR vybojoval svou první velkou medaili. Třetí místo ve skoku dalekém jej určitě povzbudilo do letní sezóny. To se projevilo na  letním Mistrovství ČR, kde získal stříbrnou medaili. Rovněž ve skoku dalekém.  Tento rok přešel do kategorie dorostenců, prosadí se i tam? Přejme mu to!

            viceb6.jpg

  

Patrik Kadlčík

Jako třetí “do party” nejúspěšnějších Porubáků se nominoval Patrik Kadlčík za svůj výkon v hodu oštěpem na Mistrovství Moravy a Slezska. Čtvrtá příčka sice neznamenala medaili, ale určitě ve výsledkových listinách znamenala jedno z předních umístění Porubáků v žactvu.

                                   kadlcik_patrik.jpg

 


HLASUJTE V ANKETĚ NA NAŠICH STRÁNKÁCH

 

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > SPORTOVEC ROKU – starší žáci

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video