SPORTOVEC ROKU - mladší žáci

3.2.2011

SPORTOVEC ROKU - mladší žáci

Populární anketa o sportovce pokračuje, tentokrát v kategorii mladší žáci. Jména nominovaných naleznete dále v aktualitě. Všichni tři si své nominace za předvedené výkony v loňském roce zaslouží. Kdo se tedy stane sportovcem roku? Je to na Vás! hlasovat můžete v naší anketě!

 

Jan Palkovský

Honza se "našel" především ve vrhačském kruhu. Na Mistovství Moravy a Slezska ml. žactva  získal stříbrnou medaili! Uvidíme zda svoji půsbnost ve starší kategorii rozšíří i na ostatní vrhačské disciplíny. Určitě by bylo výtečné mít kvalitního vrhače v našem oddíle.

MMaS_ml.zactvo19.9.2010-IMG_7374.jpg

 

 

Michal Hatiar


Michalovi se povedla především první polovina roku. K největším loňským úspěchům  určitě patří bronzová medaile z vícebojů v Třinci, kde nebojoval jenom proti soupeřům, ale rovněž také proti naprosto nevlídnému počasí. Snad se Michal brzy probere (holky, chvíli ho neotravujte;-)) a začne opět podávat kvalitní výkony.

 

MMaS_viceboje15.-16.5.2010-IMG_6425.jpg

 

 

 

Vojtěch Ryšánek


U Vojty očekáváme, že pořádné úspěchy teprve přijdou. Má k tomu dobře našlápnuto. Pomyslná bramborová medaile zbyla na Vojtu na Moravě, zato vyhrál kvalitní Hanáckou laťku a rovněž byl platný jako "bodovač" v soutěži družstev.

 

MMaS_ml.zactvo19.9.2010-IMG_7333.jpg

 

 

 

 


                  HLASUJTE V ANKETĚ!!!

                            hlasovat můžete do 12.2.2011

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > SPORTOVEC ROKU - mladší žáci

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video