SPORTOVEC ROKU - mladší žákyně

26.1.2011

Pomalu se rozjíždí rok 2011 a tak se jako každoročně vrhneme na anketu SPORTOVEC ROKU, kdy bilancujeme atletický rok 2010. Připravíme pro vás tři nominované kandidáty ve všech vyhlašovaných kategoriích (mladší žákyně, mladší žáci, starší žákyně, starší žáci, muži, ženy a objev roku). Nyní tedy nominace mladších žákyň roku 2010. Nominované jsou Nikol Tabačková, Patricie Gamonová a Natálie Vítková. Pozor všechny holky jsou i přes své úspěchy ročník narození 1998, takže mladší žákyně i v letošním Olympíjském roce !

Zoom gallery

Jako každoročně svým hlasováním na webovkách vyjádříte svůj názor, ale pozor - o konečném vítězi rozhodne trenérská rada klubu svým hlasováním ! Anketa na webových stránkách je pro nás jen vodítkem, ale často se s konečnými výsledky shodneme.

Nikol Tabačková

  Zoom gallery

novopečená česká rekordmanka mladších žákyň v hodu míčkem 67,81m 


český rekord Nikol Tabačkové

a asi největší favoritka ankety, jasná vítězka European athletics games 2010 jak jinak než v míčku, letos velká favoritka Olympiády dětí a mládeže České republiky, Nikol kombinuje atletiku se softbalem.

Patrika Gamonová

Zoom gallery

dvojnásobně bronzová na Mistrovství Moravy a Slezska v září ve Znojmě (60m a dálka) a zase bronzová v běhu na 60m na European athletics games 2010, Patrika pro změnu kombinuje atletiku s volejbalem tak uvidíme do budoucna

Natálka Vítková

  Zoom gallery

stříbrná medailistka ve skoku vysokém na European athletics games 2010 výborným výkonem 138cm, škoda že výbornou výšku nepotvrdila na Mistrovství Moravy a Slezska - mohla být další medaile

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > SPORTOVEC ROKU - mladší žákyně

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video