SPORTOVEC ROKU - starší žákyně

16.2.2011

Populární anketa o sportovce pokračuje, tentokrát v kategorii starší žákyně. Jména nominovaných naleznete dále v aktualitě. Všechna tři děvčata si své nominace za předvedené výkony v loňském roce zaslouží. Kdo se tedy stane sportovcem roku? Je to na Vás! hlasovat můžete v naší anketě!

Anna-Marie Kadlecová

Zoom gallery

V loňském roce se začala věnovat oštěpu a už se povedl první úspěch. kromě toho že Aňa je Mistryní Moravy, tak smolnatě obsadila 4.místo na MČR, ale zajistila si nominaci do reprezentace ČR. Takže nakoukla do velké atletiky a všichni doufáme že ji to nakopne do další práce.

Žaneta Cholevová

Zoom gallery

Žaneta měla v plánu zaútočit na medaile na MČR žactva v září, v halové sezóně bohužel onemocněla. Celý rok se srovnávala s dálkou a s překážkama a když to konečně vypadalo výborně přišlo těžké zranění kolene v Třinci. Snad se medailisitka z Mistrovství Moravy a předloňská Mistryně republiky ve štafetě brzo uzdraví a opět ji budeme vídat na dráze.

Nikola Varmužová

Zoom gallery

Nikola si loni dala lehce odpočinkový rok a tréninku moc nedala. Přesto je to medailistka z Mistrovství Moravy a účastnice Mistrovství republiky. Tam ji nohy svazovala nervozita ale získané zkušenosti by ji měly pomoci už letos. Že by v hale ve vrhu koulí?

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > SPORTOVEC ROKU - starší žákyně

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video