Sportovní lékařské prohlídky 2014

14.1.2014

Naše úspěšná grantová politika nám i v roce 2014 umožňuje plně uhradit sportovní zdravotní prohlídky pro naše nové členy sportovního střediska Atletika Poruba (atleti ze 6.třídy ZŠ) a také přispívat na zdravotní prohlídku pro již stávající člena střediska, popř. starší úspěšné a aktivní členy klubu. Na uskutečnění prohlídek jsme smluvně domluveni s Centrem zátěžové medicíny Fakultní nemocnice Ostrava.

Sportovní lékařské prohlídky 2014

Již dlouhodobě spolupracujeme s Centrem zátěžové medicíny Fakultní nemocnice Ostrava a jako každoročně domluvili sportovní lékařské prohlídky pro zájemce z řad našeho klubu. Vaše dítě má možnost, v případě zájmu, absolvovat veškerá vyšetření zdravotního stavu, která jsou potřebná k provozování vrcholového, výkonnostního i rekreačního sportu.

Tato vyšetření jsou prováděna v úzké návaznosti na specializovaná odborná vyšetření kardiologická, vyšetření traumatologická i ortopedická. Vedoucím kliniky je Internista a atestovaný tělovýchovný lékař MUDr. M. Rydlo, Ph.D.

Zoom gallery

Na základě naší úspěšné grantové politiky, letos uhradíme 100% z celkové ceny sportovní zdravotní prohlídky z rozpočtu klubu !

Podmínkou je členství v klubu (zaplacené příspěvky 2014 v plné výši) aktivní účast na trénincích a závodech, členství ve sportovním středisku Atletika Poruba a doporučení trenéra.

zájemci o sportovní prohlídky:

  • přihlásit u svého trenéra
  • vyplnit formulář rodinné anamnézy s podpisem zák.zástupce
  • dostavit se v objednaném termínu (sdělí trenér)

Pracoviště se specializuje na tři základní okruhy činností:

  1. celkové zhodnocení zdravotního stavu se zvláštním zaměřením na odhalování skrytých, dosud nepoznaných srdečních vad, které mohou mít fatální následky – PREZENTACE
  2. přímou diagnostiku oběhové, plicní a metabolické zdatnosti a trénovanosti organizmu s následnou aplikací a interpretací pro tréninkový procesu tak, aby používané tréninkové metody byly maximálně efektivní (spiroergometrická vyšetření, laktátová křivka, konzultace s trenéry atd.)
  3. stanovení optimální intenzity i typ tělesné zátěže při redukci tělesné hmotnosti

Každý zájemce o prohlídky musí předem vyplnit anamnézu se souhlasem rodičů k absolvování prohlídky (každý obdrží před prohlídkou).

anamnéza ke stažení zde

pro případné další dotazy můžete přímo kontaktovat vedení kliniky:

Internista a atestovaný tělovýchovný lékař MUDr. M. Rydlo, Ph.D.

tel. 59 737 2714,  59 737 2722

email:

ODKAZ NA STRÁNKY CENTRA ZDE

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Sportovní lékařské prohlídky 2014

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video