Starší žactvo bojovalo v Třinci

26.5.2018

Zoom gallery V úterý 22.5. bojovalo naše starší žactvo v Třinci ve 2. kole družstev. Na startu se sešlo téměř maximální možné složení všech našich atletů, za což všem patří velké poděkování!

Chlapcům se podařilo to, co se jím nepodařilo v kole prvním. V silnějším složení než v prvním kole chlapci zde vybojovali skvělé třetí místo za týmy Vítkovic a Opavy. Uznání si zaslouží všichni, ale přeci jen někteří přispěli více body. Klozík Aleš 26b (2. místo v kouli a disku, 3. místo v oštěpu), Zajíček Adam 24b (1.místo v chůzi, 4.místo 200m př, 5. místo 800m). Pokud chcete vědět, kdo vede o speciální DORT pro nejlepšího bodovače, kdo je těsně v závěsu či získal nějaké body, tak je vše níže v tabulkách pro Vás k dispozici.

Pořadí družstev chlapců ve 2. kole
Zoom gallery

Děvčata v prvním kole získala skvělé 3. místo a moc chtěly a snažily se toto místo obhájit i v tomto kole. Bohužel díky pár výpadkům v samotném závodě se toto skvělé umístění obhájit nepodařilo, ale věříme, že v dalším kole si děvčata nenechají nic líbit a zaútočí na medailové pozice. Bude ovšem potřeba do toho jít v maximálním možném výkonu a na hranici jejich možností! Na druhou stranu víme, že se děvčata bez boje jen tak nedají :-). A kdo patřil v tomto kole k nejlepším bodovačům? Jednoznačně se nejvíce dařilo Krchové Alžbětě s 29 body (1.místo na 60m, 2.místo na 150m a v dálce), následována Bártovou Danielou 18b (2. místo v kouli a kladivu) a Toovou Klárou 17b (1.místo výška, 4.místo 150m). Pokud chcete vědět, kdo vede o speciální DORT pro nejlepšího bodovače, kdo je těsně v závěsu či získal nějaké body, tak je vše níže v tabulkách pro Vás k dispozici.

Pořadí družstev děvčat ve 2. kole
Zoom gallery


Celkové pořadí chlapců a děvčat po dvou kolech je následující:

Zoom gallery

Soutěž o nejlepšího bodovače či bodovačku družstev a tím o speciální DORT pro vítěze
Zoom gallery

Kompletní výsledky - http://online.atletika.cz/vysledky/35015

Fotogalerie - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10155623510613364

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Starší žactvo bojovalo v Třinci

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video