Starší žactvo třetí po prvním kole družstev

16.6.2020

Zoom galleryV uplynulých dnech bylo opravdu hodně závodů, a tak Vám dlužíme bližší informace z těchto závodů. Jako první tedy napravujeme informace o soutěži družstev staršího žactva. Jak děvčatům tak chlapcům se na prvním kole, které se konalo v Opavě opravdu dařilo. Mezi až třinácti týmy, které se této krajské soutěže družstev účastnily, se jak děvčata tak chlapci umístili na výborném třetím místě!

 

 

 

V Opavě panovalo v úterý 9.6. poměrně pěkné počasí a tak se jednalo o příjemný závod, kde byla atmosféra jako před dobou nedávnou ;-). Věříme, že všichni atleti a atletky si toto první kolo družstev, kde závodíme ne jen za sebe, ale za celý tým a klub patřičně užili! Kromě závodů samotných a výsledků s tím spojených sbírají děti za umístění v první desítce dané disciplíny také body 11,9,8,7,6,5,4,3,2 či 1 bod. Následně se body sčítají a z tohoto vznikne pořadí družstev po daném kole. A jak se nám vedlo?

CHLAPCI
Mezi nejlepší bodovače u chlapců patřili Teslík Maxim v disciplínách 60m,150m,300m. Max byl těsně následován trojicí - Hurina Alex (výška, oštěp, koule), Žabka Radovan (oštěp, koule, kladivo) a Hrabovský Michal (dálka, výška, 150m). V celkovém souču se chlpacům podařilo získat výborné 3. místo!
Zoom gallery

A jako je již u našich družstev tradicí, tak i letos budou bojovat "nejlepší" bodovači o speciální cenu :-)! A jak to vypadá po prvním kole?
Zoom gallery

 

DÍVKY
U děvčat o nejlepší bodovačku prvního kola bojovaly hlavně Březná Gabriela a Holšánová Amálie. Nakonec tuto bitvu o kousiček vyhrála druhá jmenovaná. Ale jak je u družstev zvykem, je to o celém týmu, který se musí na závodech sejít a zabojovat! V družstvech jde o to kolik bodů sesbírá celé družstvo, ne jen jeden či dva svěřenci daného družstva... A i v tomto případě se naším děvčatům podařilo za bojovat a získat třetí místo mezi týmy našeho kraje.
Zoom gallery

Stejně jako u chlapců i u děvčat bojujeme o speciální odměnu, kterou atleti dostanou na konci kalendářního roku, kde se jako již tradičně setkáme na slavnostním vyhlašování našeho klubu. Jako každým rokem i letos se mají naší atleti na co těšit ;-). A pořadí bodovaček po prvním kole je:
Zoom gallery

Kompletní výsledky kola najdete zde - https://online.atletika.cz/vysledky/44706

Fotogalerie k závodu zde - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10157405647648364

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Starší žactvo třetí po prvním kole družstev

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video