Starší žactvo zahájilo závodní sezonu v Opavě

12.5.2018

Zoom gallery Ve čtvrtek 3.5. se v Opavě konalo první kolo staršího žactva. S ohledem na návrat ze soustředění v polské Wisle pár dní před závody, se žádné velké výkony očekávat nedaly. Opak byl pravdou a padlo plno nových osobních rekordů!

Chlapci se bohužel nesešli v maximálním možném počtu, někteří nemohli ze zdravotních důvodů, jiní asi protože nechtěli - což je škoda... Ti co jeli zaslouží velkou pochvalu, protože bojovali a výkony to byly výborné! Mezi nejlepšími bodovači jsou vrhači Aleš Klozík (2.místo v disku, 3.místo v kouli, 5.místo v oštěpu) a Aleš Votava (2. místov kladivu). K nim lze přidat druhého nejlepšího bodovače družstva Davida Pastrňáka (4.místo na 60m, 5.místo na 150m). Pokud chcete vědět, kdo vede o speciální DORT pro nejlepšího bodovače, kdo je těsně v závěsu či získal nějaké body, tak je vše níže v tabulkách pro Vás k dispozici. Chlapci obsadili celkově krásné 4. místo! Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci klubu.

Děvčata vyrazila téměř v maximálním složení, některé starty byly s omezeními, díky menším svalovým obtížím, takže ne všechny disciplíny byly obsazeny dle předpokladů a plánů. Na druhou stranu zde startovali děvčata i s menšími svalovými obtížemi... někteří kluci by se měli chytnout "za nos" a popřemýšlet sami nad sebou a jejich neúčasti na závodech družstev, vzít si příklad z některých děvčat by asi taky neškodilo! A teď k děvčatům :-). K nejlepším bodovačům patřily například Toová Klára (1.místo ve výšce a novém PB 1.52, 1.místo na 100m př) či Bártová Daniela (2.místo v kouli a novém PB 10.48, 4.místo na 60m, 5.místo v hodu kladivem) - obě děvčata jsou starší žákyně prvním rokem! K ním se přidaly děvčata ročníku 2003 Krchová Alžběta (1.místo na 60m v novém PB 8.05, 3.místo na 150m v novém PB 19.50) a Smetanová Julie (1.místo v hodu oštěpem). Díky všem kdo bodovali se děvčatům podařilo získat v prvním kole skvělé 3.místo!

Pořadí družstev po 1. kole
Zoom gallery

Soutěž o nejlepšího bodovače či bodovačku družstev a tím o speciální DORT pro vítěze
Zoom gallery

 

Kompletní výsledky - http://online.atletika.cz/vysledky/34862

Fotogalerie - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10155579368128364

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Starší žactvo zahájilo závodní sezonu v Opavě

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video