Stříbrná medaile z halového MČR žactva!

1.3.2015

Další medaile z republikového šampionátu míří do Poruby!!! A opět je to medaile z překážek. Lukáš Martiňák v osobním rekordu vybojoval skvělou druhou pozici! Výborně si vedl rovněž Saša Vávra, na překážkách osmý. Nejmladší z celé výpravy Eliška Kotkolíková obsadila nadějnou dvanáctou pozici. Marie Kočí obsadila na překážkách 19. příčku! Lukášovi k medaili samozřejmě gratulujeme!

 

 

Halové MČR žactva Jablonec 28.2-1.3.2015

 img_4228.jpg

 

Lukáš Martiňák - 60m př. - 2. místo

img_4234.jpg

Lukáš byl jedním z favoritů na medaili. Ale překážky jsou natolik nevyzpytatelné, že nidko nemá dopředu nic jasného. V rozběhu si hezkým časem 8,55 zajistil postup do finále. Ve finálovém běhu Lukáš konečně ukázál roli bojovníka a vynikajícím časem 8,40 potvrdil svou formu a co více, vybojoval stříbrnou medaili!

 

Saša Vávra - 60m př. - 8.místo, výška 14.místo

img_4220.jpg

V rozběhu na překážkách vzal Saśa vše do vlastních rukou=nohou a z prvního místa a v osobním rekordu 9,62 si jasně zajistil finále. Ve finále trochu pracovala hlava (nebo ne?) a Saša doběhl poslední. Nicméně osmé místo je skvělý úspěch a motivace do dálších překážkářských lekcí. 

Druhý den se na výšce pral s rozběhem. Na 160cm a 14. pozici asi rychle Saša zapomene.

 

Eliška Kotkolíková - koule - 12.místo

img_4248.jpg

První velká atletická akce od Elišky. Osobní rekord to bohužel nebyl, nicméně pro Elišku určitě výborná zkušenost. Příští rok už věříme, že Eliška bude útočit na mety nejvyšší - nebo už v létě?

 

Marie Kočí - 60m př. - 19.místo

img_4198.jpg

Marie už s účastí na MČR moc nepočítala. Nicméně kvalifikovala se a cílem bylo předvést nejlepší výkon. To se Marušce povedlo, osobáček 9,58, bohužel nestačilo to na leppší než 19.místo. Přičemž vítězka zaběhla český rekord -8,52!

 

Lukášovi gratulujeme!

 

Kompletní výsledky

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Stříbrná medaile z halového MČR žactva!

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video