Stříbro z halového šampionátu žactva!

3.3.2013

Stříbrnou medaili z halové MČR žactva si odváží Poruba zásluhou Michaela Kijanici, který ji vybojoval v osobním rekodru nad překážkami.  Po mistrovství vícebojů, dorostů a juniorů se tak Poruba konečně dočkala medaile a zimní sezónu mužeme úspěšně zakončit. Jak se vedlo Porubákům v Jablonci? Čtěte dále.

 

Zoom gallery

 

 

Zoom gallery

 

 

Michael Kijanica

Do soutěže vstupoval Michale jako favorit a držitel nejrychlejšího času. To se rychle změnilo po rozbězích, který si s přehledem pohlídal, nicméně dva borci byli rychlejší. Bylo zřejmé, že finálový běh bude velmi vyrovnaný a z hlediska medailistů velmi otevřený. Nejhorší možný start, stahování náskoku soupeřů a drtivý finiš znamenal pro Michala druhou pozici, se kterou musí být spokojen, ikdyž zlato bylo velmi blízko. Gratulujeme!

Zoom gallery

 

Ve skoku dalekém jsme viděli jen tři podprůměrné výkony, znamenající 11. místo. Těžko říct zda-li Michala více limitovala technika nebo únava z oslavné noci :-) 

Zoom gallery

 

Patricie Gamonová

Velmi pomalý náběh na první překážku předznamenal trápení pro zbytek závodu. Konečný výkon 9,76 dal konec nadějím na finálový běh a umístění na 20. místě. Na dálku forma s Paťou taky asi nedorazila a pětimetrová hranice zůstala nepokořena. Ve výsledcích nalezneme Patricii na desátém místě.

Zoom gallery

Zoom gallery

 

Tomáš Zdražila

Tomáš se na šampionát kvalifikoval velmi solidním časem zaběhnutým v Bratislavě. Pokud by Tomáš tento výkon zopakoval i v Jablonci, měl by účast ve finále jistou. Bohužel čas 2:23,76 tento požadavek nesplňoval a Tomáš své premiérové představení na MČR ničím neozdobil.

Zoom gallery

Nikol Tabáčková

Až v samém závěru dvoudenního mistrovství se na řadu dostaly koulařky a s nimi i porubská závodnice Nikol Tabáčková. Druhý a zárověň nejdelší pokus 11,28 Nikoly zajistil finálovou účast. Dalšího zlepšení jsme se nedočkali a Nikol obsadila velmi solidní šesté místo.

Zoom gallery

Zoom gallery

Teď nás čeká pár dní odpočinku a poté startujeme přípravu na letní sezónu se zářijovým MČR. Trénujte a úspěchy se dostaví;-)

 

Zoom gallery

Zoom gallery

 

Výsledky ZDE

Videa budou doplněna

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Stříbro z halového šampionátu žactva!

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video