TALENT ROKU 2013

19.12.2013

Před koncem roku vyvrcholila tradiční anketa TALENT ROKU podporovaná Českým atletickým svazem. V každém sportovním středisku byli vyhlášeni talenti v kategoriích mladšího a staršího žactva. Ne jinak tomu bylo i našem středisku Atletika Poruba. Talenty roku byly vyhlášeni Marie Kočí, Lukáš Martiňák, Michael Kijanica a loňský titul obhájila Nikol Tabačková. GRATULUJEME !!

Zoom gallery

Letos byla volba poměrně jednoduchá, protože každá kategorie má svou výjmečnou osobnost. Jediná třenice byla u mladších žáků kde Lukáše Martiňáka do poslední chvilky atakoval zlepšující se Saša Vávra.

Zoom gallery

Marie Kočí - mladší žákyně (trenér - David Kiesewetter)

Maruška není žákem sportovní školy Porubská 832 a byla jasnou volbou, před koncem roku nabrala výbornou překážkařskou formu a patří mezi naše nejlepší překážkářky i v kategorii starších žákyň.

Lukáš Martiňák - mladší žáci (trenér Tomáš Břeský/Lukáš Káňa)

Lukáš jako jediný účastník Olympiády mládeže ČR 2013 z řad našich mladších žáků byl jasnou volbou až do podzimu, kdy ho začal mocně dotahovat Saša Vávra. Už se těšíme na vzájemné souboje v roce 2014 v kategorii starších žáků.

Nikol Tabačková - starší žákyně (trenér Stanislav Šuška)

Nejlepší žákovská oštěpařka světa, která už letos patří do první pětice světových dorosteneckých oštěpařek, rekordmanka ČR v žákyních i dorostenkách letos vyhrála co se dalo.

Michaela Kijanica - starší žáci (trenér Tomáš Břeský)

Letošní mistr ČR nad překážkách, vítěz mezistátního utkání v Budapešti. Taky není co řešit mezi porubskými staršími žáky.


výsledky loňské ankety TALENT ROKU 2012 v celé ČR sledujte zde

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > TALENT ROKU 2013

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video