Dospělí

Na základě velmi úspěšné dlouhodobé systematické práce s naší tradičně širokou mládežnickou základnou se nám postupně rozrůstá a zkvalitňuje i dospělá sekce atletů našeho klubu.

Důkazem je nejen několikaletá pravidelná účast našich týmů v moravské části 2.ligy a 1.ligy dospělých, ale zejména velmi kvalitní výsledky našich atletů v individuálních dosciplínách v kategorii dospělých.

Porubští dospělí atleti v posledních letech nejen úspěšně bojují o medaile v republikových šampionátech, ale také jsou členy seniorské reprezentace České republiky na vrcholných akcích Evropské či Světové úrovně.

Dospělá kategorie v ATLETIKA PORUBA

Kategorie dospělých se věnuje atletům od 20 let z Ostravy a okolí. Atleti jsou rozděleni do tréninkových skupin zejména specializace na jednotlivé disciplíny dle doporučení trenérů.

Dospělé týmy Atletika Poruba nás reprezentují v individuálních startech v ČR, v Evropě i ve Světě. Pro týmové sportovní soutěže jsou naše družstva zapojeny do Atletické ligy družstev ČR dle aktuálních postavení a regionálních rozdělení (1.liga, 2.liga).

zodpovědný trenér kategorie:

Zoom gallery 

Mgr.Stanislav Šuška

mobil: 733 383 013

email: 

 

aktivní trenéři klubu v kategorii dospělých:

Aleš Duda, Michal Buzek, Karel Ketner, Martin Fiala, Ivan Válka

 

Činnost dospělé sekce klubu řídí během roku přímo VÝBOR KLUBU

Atletika Poruba > Dospělí

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video