Úspěšné družstva a postup na Mistrovství Moravy a Slezska

5.9.2018

Zoom gallery Včera 4.9. se v Třinci konalo poslední 4.kolo družstev staršího žactva. Na tomto kole se rozhodovalo kdo postoupí na Mistrovství Moravy a Slezska družstev. Před tímto kolem bylo jak v chlapcích tak hlavně u děvčat ještě vše hodně otevřené a mohl postoupit teoreticky kdokoliv...

Naší chlapci se bohužel nesešli v nejsilnější možné sestavě díky adaptačním pobytům na školách, případně menšími svalovými obtížemi. Díky tomu všemu odjelo do Třince pouze 11 statečných, kteří se bili do poslední chvíle. Bohužel to pro naše hochy znamenalo 4. místo v daném kole a stejně tak i v celkovém pořadí. O pouhých 14,5b za třetím Frýdkem-Místkem. Na kdyby se ve sportu a zvlášť atletice nehraje, ale kdyby :-) dorazili i zbývající chlapci, tak měli naši kluci postup v kapse! Velké gratulace chlapcům za předvedené výkony, a že se bili jako lvi až do konce!!

Zato děvčata se sešla v téměř maximálním možném složení a bylo to na tomto kole opravdu vidět:-). Od první disciplíny se děvčatům dařilo výsledkově (výkonově úplně ne, ale máme začátek podzimní části sezony) a s postupujícím časem jsme začínali tušit, že to děvčata zvládnou a postoupí na Mistrovství Moravy a Slezska. Tak "spanilou" jízdu a vítězství v tomto kole jsme, ale i tak neočekávali! Celkově to pro děvčata znamená výborné druhé místo a postup na Mistrovství Moravy a Slezka!! Děvčatům moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci klubu.

Tabulka družstev chlapců a dívek ve 4 kole a celkově:
Zoom gallery

A jak to vypadá v soutěži o nejlepšího bodovače chlapců a dívek po 4 kole :-)? U chlapců se jedná o konečný stav. U děvčat máme ještě Mistrovství Moravy a Slezska, takže je vše pořád otevřené!!! Připomínáme, že nejlepší bodovač získává specialní dort na zakázku!
Zoom gallery
Zoom gallery

 

Fotogalerie zde - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10155857561163364

Výsledky zde - http://online.atletika.cz/vysledky/35023

 

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Úspěšné družstva a postup na Mistrovství Moravy a Slezska

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video