Úspěšné Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale

3.2.2019

Zoom galleryV pátek 1.2. se v ostravské atletické hale konalo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího a staršího žactva. Tyto závody jsou již výběrové a z celé Moravy a Slezska se zde může podle aktuálních tabulek poměřit pouze 40 nejlepších v dané disciplíně! Za náš klub se na tyto závody dostalo přes 40 našich mladých atletů. A jak se našim atletům dařilo :-)!

Už Mistrovství Moravskoslezského kraje naznačovalo, že letošní Morava žactva v hale bude patřit mezi nejúspěšnější halové Moravy žactva v historii klubu. Medailově naši atleti dokázali získat:

- 5x zlatá medaile
- 3x stříbrná medaile
- 4x bronzová medaile

Celkem 12 medailí je skvělým úspěchem! Ale ne jen medaile ukazují, že jsou na tom naši atleti výborně. Je potřeba se také podívat na pořadí na dalších místech a to minimálně na úrovni první tzv. finálové osmičky... Zde jsme získali dalších ohromujících 20 umístění....

Mladší žáci a starší žákyně se dokonce stali vůbec nejúspěšnějšími oddíly celého Mistrovství Moravy a Slezska!!! A to ať se na to podíváte na základě medailových umístění, tak v případě bodového hodnocení TOP8 všech disciplín....

I když někteří další atleti neskončili v TOP8 tak padaly osobáčky opravdu ve velkém! Všem atletům MOC GRATULUJEME k předvedeným výkonům a děkujeme za skvělou reprezentaci a velké zviditelnění našeho atletického oddílu!!!

A teď si již pojďme představit skvělá umístění TOP8 jednotlivých kategorií a disciplín... zároveň níže v připojeném souboru najdete umístění všech moravských klubů, které buď získaly medaili, nebo bodovali do TOP8... plno týmů se na MMaS ani nedostalo, nebo neprošli ani do TOP8. Proto všechno si naší mladí atleti zaslouží velké GRATULACE ;-).

Zoom gallery

POŘADÍ KLUBŮ - Soubor:poradiklubu.pdfPopis:

Fotogalerie zde - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10156169001828364

Kompletní výsledky zde - https://online.atletika.cz/vysledky/36599

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Úspěšné Mistrovství Moravy a Slezska žactva v hale

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video