Úspěšný vstup staršího žactva do závodů družstev!

9.5.2019

Zoom gallery V úterý 7.5. úspěšně vstoupili naši atleti a atletky do letošního ročníku soutěže družstev. Děvčata zvítězila a chlapci byli na třetím místě! Soutěž družstev se skládá ze čtyř kol, kde první tři týmy celkového pořadí postupují na Mistrovství Moravy a Slezska. Našlápnuto má naše starší žactvo dobře! Cestou k úspěchu je maximální účast všech atletů a atletek na všech kolech...

Chlapci nastoupili téměř v maximálním možném složení a hlavně díky tomu (pomineme li samotné výkony) se jim podařilo získat v silné konkurenci krásné 3. místo v prvním kole družstev. Cesta k postupu na Mistrovství Moravy a Slezska je u chlapců v maximální účasti na jednotlivých kolech, velké obětavosti a trošce toho štěstí v závodě :-). Nejlepšími bodovači prvního kola byli Kuzník Vojtěch s 22body za 60m, 150m, 300m, Teslík Maxim se 14body za 60m, 150m, 300m a na děleném třetím místě Rufer Matěj (dálka, 150m, 4x60m) a Vlach Tadeáš (výška, oštěp, 4x60m) s 11,75body. Pochvalu samozřejmě zaslouží všichni, kteří se daného kola účastnili a na tomto celkovém 3. místě družstva podíleli!

Tabulka družstev - chlapci:
Zoom gallery

Děvčatům se do letošního ročníku družstev vstup do soutěže rozhodně skvěle vydařil! Děvčata v prvním kole družstev zvítězila a porazila všechny družstva, která se prvního kola účastnily! K vidění byly výborné i slabší výkony, ale rozhodující je, že děvčata jako tým tuto situaci ustály a dotáhly vše do úspěšného konce. Mezi nejlepší bodovače tohoto kola se prosadily - Bártová Daniela s 30body za kouli, disk, kladivo. Následována Toovou Klárou s 22,75body za 100m př, 300m, 4x60m a Fialovou Dominikou s 20,75body za 100m př, 150m, 4x60m. Výbornou práci ovšem odvedly i další atletky, které se na tomto kole prezentovaly a to na všech disciplínách! Děvčata mají skvěle nakročeno na účast na Mistrovství Moravy a Slezska družstev v září.

Tabulka družstev - dívky:
Zoom gallery

A jako každým rokem, i letos bodujeme všechny naše atlety a atletky a body sčítáme. Důvodem je "boj" o skvělý originální dort pro vítěze kategorie bodovačů! Předávání dortů proběhne na slavnostním vyhlašování na konci roku, kde budou všichni tito atleti pozváni a po zásluze odměněni :-)!

Zoom gallery

Zoom gallery

Kompletní výsledky zde - https://online.atletika.cz/vysledky/40012

Fotogalerie zde - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10156361765688364

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Úspěšný vstup staršího žactva do závodů družstev!

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video