Ústí nad Orlicí 2017 - pátý den soustředění

9.4.2017

Pátý den soustředění byl posledním celým dnem, který zde v Ústí nad Orlicí letos strávíme. Pobyt zde si všichni pochvalujeme, jen možná trošku větší teplo by se nám líbilo více. Už se začíná projevovat únava všech, menší bolístky se začínají také projevovat u čím dál větší části našich atletů.

Dnes proběhly dopolední a odpolední tréninky, bohužel valná část z nich za deště :-(, ale my nejsme z papíru, takže jsme to i tak všichni krásně zvládli.

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

Poté jsme se vydali opět napříč městem do areálu městského bazénu, tobogánu, vířivky a páry...

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

Vzhledem k tomu, že jsme zde poslední večer, tak jsme jako každým rokem chtěli nějakým pěkným způsobem toto soustředění ukončit.

A co to letos znamenalo?

Po návratu z bazénu a večeři, jsme se vydali do cca 100m vzdáleného bowling centra, kde jsme si zahráli po dobu 1hodiny na všech 8 dráhách bowling. Pro některé to bylo poprvé, někteří již byli "zkušení" matadoři :-), ale musíme říci, že i zde se u většiny projevoval sportovní duch a zároveň chuť po vítězství, která k jakémukoliv sportu patří. Na druhou stranu bylo vidět jak se všichni baví, takže akce svůj účel splnila!

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

Po návratu na hotel se jako každý rok konala neodmyslitelná diskotéka/párty, kde byly písně jak na přání, tak dle "DJ". Našlo se i pár ploužačků a na závěr pár písní ke zpěvu (lyrics..).

Věříme, že se to všem kteří vydrželi až do konce líbilo, a teď rychle spát, ať jsme v sobotu ráno čilí na poslední trénink soustředění :-).

fotogalerie zde - https://www.facebook.com/pg/atletikaporuba/photos/?tab=album&album_id=10154538690293364

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Ústí nad Orlicí 2017 - pátý den soustředění

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video