Ústí nad Orlicí 2017 - třetí den soustředění

7.4.2017

Třetí den soustředění se skládal z ranního běhu, dopolední tréninkové náplně jednotlivých skupin. Venku nic moc počasí co se teploty a množství sluníčka týče, ale pořád neprší, takže je počasí pořád super - stačí nám docela málo, že :-)?

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery 

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

Jak jsme včera předpokládali, tak se dnes dopoledne stalo. Zátěž z posledních dní již začíná být v našich mladých atletech opravdu cítit. Přestože se všichni opravdu maximálně snaží začíná to být již vidět, a proto jsme měli na odpoledne naplánován turistický výlet.

Všichni včetně trenérů přijdou na chvíli na jiné myšlenky, i když je poměrně solidní mlha tak nám tento výlet jistě pomohl. Výšlap na přilehlou rozhlednu Anderlův Chlum nebyla nikterak náročná tůra a tak si troufáme tvrdit, že si to všichni užívali.

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

Zoom gallery

V podvečer jsme se na regeneraci přesunuli do městského bazénu, který jsme měli vyhrazený pouze pro naše soustředění, takže jsme v celém areálu s bazénem se slanou vodou, tobogánem, vířivkou a párou (40 a 45°C) byli pouze my. Zajímavým zjištěním bylo, že si najednou nikdo nestěžoval na to, že ho vše bolí, je unavený, či ho/jí bolí nohy, lýtka, kolena, kotníky atd... :-) - zřejmě kvalitní regenerace!

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

Zoom gallery

Uvidíme jak se bude dařit zase zítra, kdy by měly následovat tréninky v dopoledním i odpoledním čase.

A abychom nezapomněli, tak se začínají množit dotazy zda bude toto soustředění také diskotéka (pro ty mladé - párty :-) ). Tak ještě uvidíme, zda bude nějaká závěrečná akce, kde se spolu rozloučíme s tímto soustředěním.

 

Co se týče zdraví, tak jsou pořád všichni zdraví a bez omezení.

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Ústí nad Orlicí 2017 - třetí den soustředění

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video