Vánoční hala staršího žactva

20.12.2022

Vánoční hala staršího žactva

Porubští atleti se v sobotu zúčastnili Vánoční haly staršího žactva ve Vítkovicích. Jednalo se o jejich poslední závod v tomto roce a zároveň o derniéru ročníků 2007 v této kategorii.

Celkem 19 Porubáků i přes probíhající přípravné období ukázalo, že patří mezi Moravskoslezskou špičku a ze závodů si odváží nejen celou řadu osobáků, ale i 9 individuálních a 1 štafetovou medaili.

Bronzovou medaili získali osmistovkaři (Terka Straková a Tomáš Goron) společně s výškařkami Peťou Poštulkovou a Nelčou Štefkovou, které se o brzon podělily díky stejnému výslednému zápisu.

Stříbro ukořistil na nejkratším sprintu v osobním rekordu Adam Gelnar, na 300 metrech pak stejnou medaili vybojovala Barča Šímová a v porubáky hojně obsazené disciplíně (skoku vysokém) Zuzka Skřečková.

Zlaté medaile vybojovaly Peťa Poštulková na 60 metrech překážek a Peťa Mazzolini na 150 metrech, které v daných disciplínách předvedly bezkonkurenční výkon. Závěr závodního dne patřil zlaté štafetě děvčat ve složení: Poštulková, Straková, Štefková, Udvarosová. Tato děvčata potvrdila, že porubáci ve štafetách dominují a své soupeřky porazily "o parník"!

Děkujeme všem zúčastněným atletům za vzornou reprezentaci klubu.

Atletika Poruba > Vánoční hala staršího žactva

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video