Vítězné děvčata a třetí chlapci v Třinci

26.5.2017

Zoom gallery Ve čtvrtek 25.5. proběhlo v Třinci 2.kolo družstev mladšího žactva. Po prvním kole, kde děvčata zvítězila s velkým náskokem, přijely do Třince jako favoritky! A svou aktuální vyjímečnou pozici v kraji i ve druhém kole potvrdily a obhájily! Chlapci, kteří v prvním kole skončili pátí, už po vstupu na stadion začali přemýšlet nad tím jak svou pozici oproti prvnímu kolu vylepšit. A nakonec se jím to opravdu podařilo!

Z každého pohledu lze toto druhé kolo v Třinci hodnotit velmi pozitivně a všichni atleti a atletky si zaslouží pochvalu od svých trenérů - takže MOC CHVÁLÍME a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu.

Ve výsledcích uvedených zde bohužel chybí celkové součty, ale dali jsme si s tím trošku práce a přinášíme Vám námi sečtené výsledky družstev v tabulce níže. Může se stát, že řídicí soutěže dostane ještě nějaké podněty/protesty ke změnám, ale nepředpokládame, že by se to týkalo našich týmů, takže se můžete podívat jak moc se nám vedlo :-):

tabulka_druzstev_2kolo.jpg

Na souhrnné výsledky družstev po dvou kolech si budeme muset sice počkat, ale je poměrně jasné, že děvčata jednoznačně vedou. U chlapců si musíme počkat na finální informace od řídícího soutěže, ale vypadá to na 4-5 místo, což je také udržení postupu do krajského finále!

A jak se dařilo jednotlivcům?

Velmi rádi bychom zde uvedli veškerá umístění v TOP 10, ale jedná se o neskutečných 48 umístění!! Takže jsme ač neradi, nuceni seznam zde uvedený redukovat pouze na první tři místa oproti zvyklostem. Věříme, že to jistě pochopíte :-). A v jednotlivcích se na stupních vítězů umístili:

Zoom gallery

 

A také se nám trošku změnilo pořadí o speciální dort pro nejlepšího bodovače a bodovačku. Přibyli nám další atleti, kteří získali své první letošní body.... a zde aktuální tabulka

Zoom gallery

Fotogalerie zde

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Vítězné děvčata a třetí chlapci v Třinci

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video