Úspěšný vstup mladšího žactva do soutěže družstev.

15.5.2019

 dsc_0362.jpgVe čtvrtek 15.5. naše mladší žactvo úspěšně vstoupilo do soutěže družstev. Soutěž družstev se skládá z šesti kol. První kolo - pětiboj, který se letos nepočítá do bodování soutěže družstev se konal 5.5. u nás v Porubě. Další čtyři kola bojují oddíly o postup na Mistrovství Moravy a Slezska. Postupuje prvních šest týmů.

Děvčata šla do soutěže s tím, že budou sbírat bod po bodu (mnohé z nich jsou teprve prvním rokem mladší žákyně) a budou se snažit o postup do finále. 

Obrovským překvapením je, že naše "prvoročky" v prvním bodujícím kole družstev zaostála o pouhých 0.67 bodů druhé za vítězným družstvem děvčat  z Opavy. 

Velká gratulace děvčata!

Tabulka družstev-děvčata:

dívky_oddíly.png

Tabulka TOP 10 umístění

top10div.png

 


dsc_0154_2.jpg

 

 

Chlapcům se vstup do letošní soutěže družstev skvěle vydařil. Chlapci v prvním bodujícím kole zvítězili, potvrdili tak roli roli velkých favoritů o postup do finále. Ale nebudeme předbíhat, je důležitá maximální účast všech nominovaných na všech kolech.

Tabulka družstev-chlapci:

oddíly_chlapci.png

TOP 10 umístění

top_chlap.png


 

Jako každým rokem, i letos bodujeme všechny naše atlety a atletky a body sčítáme. Důvodem je boj o skvělý originální dort pro vítěze každé kategorie bodovačů. 

děvčata_druž.png

bodov_chlap.png

 

Atletika Poruba > Úspěšný vstup mladšího žactva do soutěže družstev.

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video