Výborný vstup do sezóny pro porubské oštěpaře !

2.4.2015

Ve středu 1.dubna zahájili v Ostravě svou atletickou sezónu i závodníci ve dlouhých vrzích. Na pořadu bylo již trediční Velikonoční házení. Ve velmi studeném a větrném počasí místy za slabého sněžení, se sešla početná skupina vrhačů z Vítkovic, Opavy a Poruby. Počasí nepřálo zejména oštěpařům, kteří bojovali se silným protivětrem. Přesto se porubákům dařilo. Chcete vědět více čtěte dále !!

Zoom gallery

Nikol Tabačková výkonem 51,24m splnila B limit (A limit 51,45m)pro účast na Mistrovství světa dorostenek V Kolumbii a Tadeáš Buzek poprvé mezi dorostenci hodil 700g oštěpem 60,90m což není k limitu (63,50m) pro účast na Evropském festivalu v Gruzii vůbec daleko ! 

K vidění byly i další osobáčky a výborné výkony. Doplňkově byla nakonec zařazena i soutěž ve vrhu koulí. Celkem bylo v závodě 66 startů ! Na to, že aprílové počasí si dalo opravdu záležet výborná konkurence.

Teď nás čeká období soustředění a ladění formy a k závodům se zase vrátíme až koncem dubna.

kompletní výsledky Velikonočního házení

Dalšími závody bude již náš domácí mítink v Porubě - v sobotu 18.4. pořádáme 1.Porubské veřejné závody. URČITĚ PŘIJĎTE !! Závodí všechny kategorie.

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Výborný vstup do sezóny pro porubské oštěpaře !

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video