Vynikající první den na vícebojích

14.5.2011

Lepší start ve vícebojích jsme si ani přát nemohli. Vyrovnané nebo vylepšené osobní rekordy, bojovné výkony, skvělá atmosféra a počasí a navíc, to vše korunováno zlatem a bronzem v pětibojich mladších žákyň!!! Více o podařené sobotě čtěte dále, doprovázeno množstvím fotek!

 

Mladší žákyně

Roli favoritky potvrdila Patricie Gamonová. V konečném součtu nasbírala neskutečných 2973 bodů. Tento výkon loni stačil na medaili z MČR! O téměř 200 bodů méně vybojovala vyrovnanými výkony Míša Sýkorová a rovněž za tento skvělý výsledek  zasluhuje medaili, tentokrát bronzovou. Šárka Helusová přijela teprve sbírat zkušenosti a po svém prvním velkém výkonu zanechala příjemný dojem. Celkové sedmé místo je na začátek určitě dobré. Vendule Vacurové se vůbec, ale vůbec nepovedly překážky. Ztrátu už nedohnala a musí se spokojit s devátým místem a velkým bodovým mankem. Veronika Nyklová bohužel hned na překážkách byla diskvalifikována a pětiboj si mohla dokončit pro radost. Velká gratulace medailistkám!!!!

Zoom gallery

 

  Zoom gallery

 

Starší žákyně

Po prvním dnu sedmiboje si třetí pozici zatím drží Míša Šimečková. Ovšem boj o druhou pozici je velmi otevřený, Míša ztrácí pouhých 30 bodů. Na devátém místě zatím evidujeme Verču Vlčkovou, a pak se nám pořadí holek seskupilo od dvanáctého až po patnácté místo v pořadí Novotná, Tomíčková, Wiecková, Hrachová. Varmužová a Váňová jsou zatím na osmnácté respektive devatenácté příčce. Nutno dodat, že tyto holky to berou jako kvalitní trénink. Bojovnost a nasazení dnes nechybělo žádnému Porubákovi.

Zoom gallery

 

Starší žáci

Kluci si odbývají svůj první devítiboj, ale nervozita se určitě na nich neprojevuje, a pokud ano, tak má na ně kladný vliv. Prakticky v každé disciplíně vylepšené osobní rekordy, výborné skoky v tyči, uvidíme jestli jim forma zítra vydrží. Zatím je Ivo Babiš na velmi solidní páté příčce, Vojta Ryšánek hned v závěsu a Jirka Zahradník osmý.

 

Zoom gallery

 

Dorostenky

Zatím nepopulární čtvtou pozici po prvním dnu sedmiboje okupuje Anička Kadlecová.  Na medailovou příčku ztrácí téměř dvěstě bodů, ale ve víceboji není nikdy nic jisté. Takže věříme, že se Anča ještě bude prát.

Zoom gallery

 

Zoom gallery

 

Zítra se k Porubáků připojí i Michael Kijanica, který bude bojovat v pětiboji a cíle určitě nemá malé! Takže nám všem držte palce!

Zoom gallery

 

Dnešní den závodilo celkem 17 Porubáků!!! Poruba tak má bezkonkurenčně nejpočetnější zastoupení na vícebojích!!" To už o něčem vypovídá!

 

VIDEA:


Porubačky skáčou základní výšku - sedmiboj

 


Holky fandí a klábosí na výšce

 


Vojta Ryšánek vylepšuje osobní rekord v tyči

 


Nikola Varmužová a její nejdelší pokus víceboje

 


Vyčerpané medailistky

 

 

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
  • Úžasné

    Bobina Skvělé, gratulace závodnicím i trenérům

  • GRATULACE !!

    Standis excelentní holky, mám z vás radost !

    • holky 7.A my vime:-D

Prosím vyplňte všechna pole!

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=
Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Vynikající první den na vícebojích

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video