Výsledky 3. kola družstev mladšího žactva - Frýdek Místek

25.6.2016

Zoom galleryNestandardně v úterý 14.6. se konalo již 3. kolo družstev mladšího žactva. A jak si vedli naši chlapci a děvčata?

Chlapci se v letošním ročníků bijí poue s Opavou u umístění na prvním či druhém místě, další týmy neměly v prvních třech kolech v podstatě žádnou šanci. Naši chlapci v tomto kole bojovali a získali stejný počet 129 bodů jako Opava a tak o vítězi tohoto kola muselo rozhodnout umístění na prvních místech a ty získali chlapci z Opavy 3 a tím se stali víťězi tohoto kola. Pro naše chlapce to znamenalo skvělé 2. místo!!! Chlapcům gratulujeme! Zároveň to v celkovém součtu pro chlapce znamená již téměř jistou účast a postup na Mistrovství Moravy a Slezska družstev!!

Děvčata to letos mají o poznání těžší a od prvního kola je jasné, že v každém z kol rozhodují absolutní maličkosti, protože rozdíly na úrovni 2,3,4 ...bodů v celkovém součtu 100-120 bodů za družstvo jsou neskutečně malé! A to se také ukázalo ve třetím kole, kde nám bohužel chyběly a byly omluveny z různých důvodů dvě děvčata, která pravidelně bodují. Všechna děvčata na závodech obrovsky makala a to bylo vidět na více než dvaceti nových osobních rekordech!!! O postup na mistrovství Moravy a Slezska družstev v tomto ročníku bojují družstva Opavy, Poruby a Vítkovic. A po tomto posledním kole se situace jak níže v tabulce uvidíte dostala do neskutečného stavu a co mám informace od "pamětníků" tak si tak vyrovnanou situaci před posledním kolem snad ani nepamatují! Přesto všem děvčatům patří obrovský dík za odvedené výkony na závodech a mobilizace na poslední kolo, kde půjde o postup musí být "absolutní"!


Zoom gallery

 

A jak jsme na tom s bodováním o speciální dort pro nejlepší bodovače?

U děvčat se v posledním 4. kole rozhodne mezi první trojicí, kdo bude tím šťastnějším. Zda Julie, Alžběta a nebo Denisa?
Zoom gallery

U chlapců je na tom s docela pohodovým náskokem nejlépe Marek, ale pokud by mu poslední kolo hodně nevyšlo, nebo se neúčastnil, tak by ho o dort mohl "obrat" Tomáš...
Zoom gallery

Kompletní výsledky jsou k dispozici zde - http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=26970&discType=#resultsHdr

Fotogalerie na našem facebooku zde - https://www.facebook.com/357038008363/photos/?tab=album&album_id=10153715124473364

Všem děkují za skvělou reprezentaci klubu trenéři!!! A v září 15.9. rozhodující 4. kolo v Ostravě-Vítkovicích, takže v srpnu nelelkovat a začít trénovat :-)!


Krásné a pohodové prázdniny všem dětem přejí trenéři!

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Výsledky 3. kola družstev mladšího žactva - Frýdek Místek

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video