Z Frýdku-Místku si naše mladší žactvo odváží 1 a 4 místo!

14.6.2017

Zoom galleryV úterý 13.6. se ve Frýdku-Místku konalo již třetí kolo družstev mladšího žactva. Děvčata po vítězstvích v prvních dvou kolech s velkým přehledem získala s více než 100bodovým náskokem vítězství také ve třetím kole!

Za výsledky děvčat stojí samozřejmě výborné idividuální výkony jednotlivých děvčat, ale také ochota se závodů účastnit a to v případě všech děvčat. Žádné z děvčat se ze závodů neomlouvá, pokud nemá opravdu nějaké zdravotní problémy - všem děvčatům za skvělý přístup a reprezentaci klubu děkujeme a k prvnímu místu ve 3. kole gratulujeme!

Chlapci po 5. místě v prvním kole a vynikajícím 3. místě v kole druhém si z Frýdku-Místku odvážeji velice pěkné "bramborové" 4. místo. Jen škoda, že chlapcům chybělo pár stabilních členů (ze zdravotních důvodů) týmu a jedna ze štafet byla dikvalifikována. V atletice se na "kdyby" nehraje, ale kluci by si jistě došáhli opět pro 3. místo. I u chalpců je potřeba vyzdvihnout disciplínu, díky které se jim daří opanovat postupové příčky do krajského finále. Chlapci děkujeme za výbornou reprezentaci klubu!

A jak tedy dopadly jednotlivé družstva ve třetím kole?

Zoom gallery

 

Aktuální stav družstev po třech kolech je pro nás velice lichotivý

Zoom gallery

 

Také bychom zde velmi rádi uvedli veškerá umístění v TOP 10, ale jedná se o skvělých 43 umístění!! Takže jsme ač neradi, nuceni seznam zde uvedený redukovat pouze na první tři místa oproti zvyklostem, kterými se rádi "chlubíme" :-). Věříme, že to jistě pochopíte :-). A v jednotlivcích se na stupních vítězů ve 3.kole umístili:

Zoom gallery

 

A také nastalo pár změn v pořadí o speciální dort pro nejlepšího bodovače a bodovačku. Přibyli nám další atleti, kteří získali své první letošní body.... a zde aktuální tabulka:

Zoom gallery

Kompletní výsledky jsou k dispozici zde - http://online.atletika.cz/vysledky/31172/0/2

Atletika Poruba > Klub > Aktuality > Z Frýdku-Místku si naše mladší žactvo odváží 1 a 4 místo!

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video