TERMÍNY ZÁVODŮ

Termínová listina 2021

 

Červen

2.6.                  Atleti Spolu                                                                              Plzeň/všude

5.-6.6.              Mistrovství ČR ve vícebojích                                                     Třebíč

5. 6.                 1. kolo soutěže družstev juniorů a juniorek                           Olomouc

                        + Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců

                        10 km chůze pro 1. kolo extraligy mužů a žen                            Rumburk

                        10 km chůze pro 1. kolo I. ligy mužů a žen                                 Rumburk

                        10 km chůze pro 1. kolo II. ligy mužů a žen                                Rumburk

6.6.                  1. kolo soutěže družstev dorostenců a dorostenek                Zlín

                        + Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců

8.6.                  Krajský přebor mladších žáků                                                   Třinec

                        Krajský přebor mladších žákyň                                                 Frýdek-Místek

9.6.                  Krajský přebor starších žáků                                                     Opava

                        Krajský přebor starších žákyň                                                   Vítkovice                     

12. 6.               1. kolo I.ligy mužů a žen skupina C + disciplíny mládeže            Olomouc

                        1. kolo II.ligy mužů a žen skupina D + disciplíny mládeže           Vítkovice

15. 6.               Krajský přebor družstev mladšího žactva MSK – štafety            Kopřivnice

16. 6.               Slezanská desítka                                                                    Frýdek-Místek

17. 6.               1. kolo soutěže družstev staršího žactva MSK                           Třinec

19.-20.6.           Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek          Kladno

23. 6.               Frýdecká míle                                                                          Frýdek-Místek

25. 6.               Letní házení                                                                             Frýdek-Místek

26.-27.6.           Mistrovství ČR mužů a žen na dráze                                         Zlín

28. 6.               Krajský přebor družstev mladších žáků MSK – pětiboj               Opava

                        Krajský přebor družstev mladších žákyň MSK - pětiboj              Kopřivnice

29. 6.               2. kolo soutěže družstev staršího žactva MSK                           Vítkovice

30. 6.               1. závod chodeckého poháru mládeže MSK                              Ostrava-Poruba

Červenec

1. 7.                 Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva                        Ostrava

3. 7.                 2. kolo I.ligy mužů a žen skupina C                                           Uherské Hradiště

4. 7.                 1. kolo extraligy družstev mužů a žen                                        Brno

                        2. kolo II.ligy mužů a žen skupina D                                          Třinec

10.-11.7.           Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích                           Třinec

18. 7.               10km chůze pro 2. kolo I.ligu mužů a žen                                  Milovice

                        5km chůze pro 2. kolo II.ligy mužů a žen                                   Milovice

24. 7.               Staroměstská pětadvacítka                                                      Staré Město u FM

31. 7.               Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu                      Lysá hora

 

Srpen

7. 8.                 Mistrovství Moravy a Slezska v chůzi na 10 km                     Brno

                        10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen                                 Brno

                        10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů a žen                                Brno

14. 8.               Velká Cena Zlína 2021                                                             Zlín

                        Mezistátní utkání dorostu                                                         Brno

                        2. závod chodeckého poháru mládeže MSK                              Frýdek-Místek

21. 8.               3. kolo I.ligy mužů a žen skupina C                                           Břeclav

21. 8.               3. kolo II.ligy mužů a žen skupina D                                          Šumperk

22. 8.               2. kolo extraligy mužů a žen                                                      Praha-Juliska

26. 8.               3. kolo soutěže družstev staršího žactva MSK                           Třinec

28.-29.8.           Mistrovství ČR 22 na dráze                                                       Plzeň

31.8.                Krajský přebor družstev mladšího žactva MSK - trojboj              Opava

 

Září

2. 9.                 Semifinále družstev staršího žactva                                       Třinec

4. 9.                 Baráž o postup do extraligy mužů a žen                                     ???

4. 9.                 Baráž o postup do I.ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku     ???

5. 9.                 Mistrovství ČR družstev mužů a žen                                          Břeclav

5.-6.9.              EKAG                                                                                            Brno

7. 9.                 Akademické MČR                                                                    Olomouc

9. 9.                 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva MSK           Frýdek-Místek

11. 9.               Mistrovství Moravy a Slezska družstev mládeže                    Břeclav

12. 9.               Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva         Ostrava

                        Mistrovství Moravy a Slezska v maratonu                              Ostrava

14. 9.               1. kolo krajského přeboru družstev minipřípravek MSK - čtyřboj Ostrava

14.-15.8.           Mistrovství ČR žactva ve vícebojích                                          Plzeň

16. 9.               1. kolo krajského přeboru družstev přípravek MSK - čtyřboj       Ostrava

18.-19.9.           Mistrovství ČR žactva na dráze                                                 Mladá Boleslav

18. 9.               Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva                      Olomouc 

21. 9.               Podzimní porubské házení                                                     Nová Ves/Poruba

21. 9.               Finále krajského přeboru družstev minipřípravek MSK               Frýdek-Místek

22. 9.               HRATLETIKA utkání Poruba-Havířov                                         areál Porubská

23. 9.               Finále krajského přeboru družstev přípravek MSK                     Frýdek-Místek

23. 9.               1.Porubské podzimní házení                                                    Vrhačský areál Nová Ves

25. 9.               Mezistátní utkání žáků a žákyň                                                 Znojmo

                        Semifinále MMaS družstev mladšího žactva                       Kopřivnice

                        Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek                               Praha-Eden

26. 9.               Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek                      Kolín

29. 9.               3. závod chodeckého poháru mládeže MSK                              Frýdek-Místek

29. 9.               Porubský pohár přípravek                                                       Areál Porubská

30. 9.               Pětiboj mladšího žactva                                                          Areál Porubská 

 

Říjen

2.10.                Mistrovství ČR družstev staršího žactva                                    Ostrava

3.10                 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva        Šumperk

7.10.                2.Podzimní porubské házení                                             Vrhačský areál Nová Ves

20.10.              Štafetový dvojboj                                                                  Areál Porubská

 

Listopad

6.11.                 Podzimní porubské běhání                                               Vrhačský areál Nová Ves

 

Prosinec

6.12.                 Mikulášský běh                                                                     Areál Porubská

17.12.               Vánoční běh                                                                          Areál Porubská

 

sledujte pravidelně kalendář ČAS 

http://online.atletika.cz/kalendar/

 

Atletika Poruba > Kalendář > TERMÍNY ZÁVODŮ

 

NÁBOR nových členů

Partner
Partner
Partner
Partner

                  

Weby

Přípravka Poruba

Atletický klub Poruba

Klubový kalendář

Video