TERMÍNY ZÁVODŮ

ATLETICKÁ TERMÍNOVKA 2020

5.12.čtvrtek Mikulášský běhareál Porubská
6.12.pátek Vánoční laťkaTřinec
13.12.pátek Vánoční hala mladšího žactvaOstrava
14.12.sobota Vánoční hala staršího žactvaOstrava
    
LEDEN   
4.1.sobota Zahajovací závodyOstrava
4.1.sobota Župní přebor ve skoku o tyči a vrhu koulíOpava
5.1.neděle Župní přebor - sprinty, dálkaOpava
8.1.středa Meziokresní přebory přípravek a žactva na 60mOpava
10.1.pátek Zahajovací závody mladší žactvoOlomouc
11.1.sobota Krajský přebor dospělýchOstrava
12.1.neděle Krajský přebor žactvaOstrava
15.1.středa Meziokresní přebory přípravek a žactva ve skoku dalekémOpava
18.-19.1.so + ne MMaS ve vícebojích v hale + chůzeOstrava
21.1.úterý1.PBP 2020areál Porubská
21.1.úterý Athletics Indoor Ostrava IOstrava
24.1.pátek Meziokresní přebory přípravek a žactva na 50mOpava
25.1.sobotaZávod PZLAOstrava
25.-26.1.so + ne 48.ročník Slezské laťkyOpava
31.1.pátek Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactvaOstrava
    
ÚNOR   
1.2.sobota Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactvaOstrava
2.2.neděle Mistrovství Moravy a Slezska jun + dorOstrava
4.2.úterý Beskydská laťkaTřinec
5.2.středa Mítink EA-Czech Indoor GalaOstrava
7.2.pátek Athletics Indoor Ostrava IIOstrava
7.-9.2.pá - ne Mistrovství ČR ve vícebojích Praha-Stromovka
8.2.sobota KIDS ATHLETICS PORUBAOstrava
9.2.neděle Mistrovství ČR v chůzi Praha-Stromovka
9.2.neděle Krajské přebory dorostů, juniorů a dospělýchOlomouc
10.2.-13.2.po-čt Příměstský tábor- jarníPoruba
15.-16.2.so - ne Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenekOstrava
18.2.úterý2.PBP 2020 Lesopark Poruba
20.2.čtvrtek Youth Athletics Indoor Ostrava IIIOstrava
22.-23.2.so - ne Mistrovství ČR mužů a ženOstrava
29.2.-1.3.so - ne Mistrovství ČR žáků a žákyň Praha-Stromovka
    
BŘEZEN   
10.3.úterý3.PBP 2020 Lesopark Globus
13.3.pátek M.Moravy přespol.běhOlešná
14.3.sobota 1.BPP - Běh okolo Olešné Frýdek-Místek
14.3.sobota 1.ALM - Běh okolo Olešné Frýdek-Místek
24.3.úterý4.PBP 2020 Porubský rybník
21.-22.3.so - ne 20th European Throwing CupLeira / POR
21.3.sobota MČR v chůzi na 50 kmDudince
28.3.sobota MČR v přespolním běhu dorostu, staršího a mladšího žactvaTábor
29.3. - 6.4.ne-po Výběrové soustředěníSan Benedetto
    
DUBEN   
1.4.středa 1.Porubský zajíček - přebor atletických školičekPoruba
4.4.sobota MČR mužů a žen v chůzi + MU a mítink Poděbrady
8.4.středa Velikonoční házení Poruba 2020Poruba
11.4.pátek Velikonoční běh-krosPoruba
17.4.pátek 1.kolo Diamantová liga-školičkaPoruba
18.4.sobota 1.kolo Diamantová liga-přípravkaPoruba
18.4.sobota Jarní vrhačský mítink Rybnik - Polsko
18.4.sobota M.Moravy chůzeOlomouc
21.4.úterý 2.ALM - Atletický trojbojTřinec
22.4.středa 2.Porubský zajíček - přebor atletických školičekPoruba
23.4.čtvrtek 2.BPP - Atletický čtyřbojTřinec
25.4.sobota Sprinterský trojboj-žactvo,přípravkaPoruba
26.4.neděle1.KVPM 2020Poruba
28.4.úterýKP gigantOstrava
    
KVĚTEN   
1.5.pátek 3.BPP - Májové závody Frýdek-Místek
1.5.pátek 3.ALM - Májové závody Frýdek-Místek
2.-3.5.so+ne MMaS ve vícebojíchTřinec
5.5.úterý 1. kolo KP družstev star.žactvaOstrava
6.5.středa 1. kolo KP družstev mlad.žactvaOstrava
8.5.pátek 1.kolo M.Moravy družstev juniorů a dorostuOlomouc
9.5.sobota 2.kolo Diamantová liga-školičkaPoruba
10.5.neděle 2.kolo Diamantová liga-přípravkaPoruba
10.5.neděle Mezinárodní míting U20 Chorzow - Polsko
15.5.pátek Porubský skokan-skok dalekýPoruba
16.5.sobota 1. kolo extraligy mužů a ženKladno
16.5.sobota 1. kolo II. ligy mužů a ženOstrava
19.5.úterý 2. kolo KP družstev star.žactvaOpava
20.5.středa Lentilkyáda 2020Poruba
21.5.čtvrtek 2. kolo KP družstev mlad.žactvaOpava
22.5.pátekZlatá tretraOstrava
23.5.sobota 2.kolo M.Moravy družstev juniorů a dorostuTřinec
24.5.neděle Mezikrajová utkání družstev starších žáků a starších žákyň 
25.5.pondělí VZHŮRU BRNO – Memoriál Josefa SečkářeBrno
26.5.úterý 4.ALM - Atletické závody Kopřivnice
27.5.středa Republikové finále Štafetového poháru 2020Vlašim
27.5.středa 3.Porubský zajíček - přebor atletických školičekPoruba
28.5.čtvrtek 4.BPP - Atletické závody Kopřivnice
30.5.sobota 2. kolo II. ligy mužů a ženHranice
30.5.sobota Ostravský přebor přípravek- Atletické dis.Poruba
    
ČERVEN   
1.6.pondělí Porubské házení -raketka, medicinbalPoruba
2.6.úterý Praga Academica 2020Praha
5.-7.6.pá - neMČR ve vícebojíchPraha Slávie
5.6.pátek 3.kolo Diamantová liga-školičkaPoruba
6.6.sobota 3.kolo Diamantová liga-přípravkaPoruba
6.6.sobota MU juniorů ČR-Maď-Pol-Slovensko-SlovinskoPolsko
6.6.sobota M.Moravy žactva Uherské Hradiště
7.6.neděle M.Moravy dospělýchOstrava
8.6.pondělí WACT-Memoriál Josefa OdložilaPraha
9.6.úterý Pohár rozhlasu - republikové finále Uherské Hradiště
14.6.sobota 3. kolo II. ligy mužů a ženTřinec
16.6.úterý 3. kolo KP družstev star.žactvaTřinec
16.6.úterý WACT-Kladno hází a Kladenské memoriályKladno
17.6.středa Family Spike 2020Poruba
18.6.čtvrtek 3. kolo KP družstev mlad.žactvaTřinec
20.-21.6.so - ne MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na drázeOstrava
23.6.úterý 5.ALM - trojboj (60, dálka, raketka)areál Porubská
25.6.čtvrtek 5.BPP - čtyřboj (60,dálka, raketka, 800)areál Porubská
27.-28.6.so - ne MČR mužů a žen na drázePlzeň
    
ČERVENEC   
4.7.sobota MU ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenekZlín
5.7.neděle 2. kolo extraligy mužů a ženOstrava
6.7.-10.7.po-pá 1.turnus Příměstský táborZábřeh
7.-12.7.út-ne MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮNairobi / KEN
18.7.sobota MU do 22 let ČR-Maď-Polsko-Slovinsko Maďarsko
    
SRPEN   
8.8.sobota Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorekŠerák
10.8.-14.8.po-pá 2.turnus Příměstský táborZábřeh
15.8.sobota 70.ročník Velké ceny Opavy v hodu oštěpemOpava
15.8.sobotaZlín 2020Zlín
17.8.-21.8.po-pá 3.turnus Příměstský táborZábřeh
22.8.sobota 4. kolo II. ligy mužů a ženŠumperk
24.8.-28.8.po-pá Letní soustředění žactvo - skupina Toová 
    
ZÁŘÍ   
1.9.úterý semifinále KP družstev star.žactva Frýdek-Místek
5.-6.9.so+ne Mistrovství ČR do 22 let Jablonec
7.-9.9.po-st European kids athletics games 2020Brno
8.9.úterý 6.ALM - Atletický čtyřboj Vítkovice
12.9.sobota 3.kolo M.Moravy družstev juniorů a dorostuBřeclav
13.9.neděle M.Moravy družstev star.žactvaBřeclav
13.9.neděle Mistrovství ČR družstev mužů a ženPraha
15.9.úterý 4. kolo KP družstev mlad.žactva Frýdek-Místek
17.9.čtvrtek 6.BPP - Atletický čtyřboj Vítkovice
22.9.čtvrtek 7.ALM - Atletické závody Frýdek-Místek
24.9.čtvrtek 7.BPP - Atletické závody Frýdek-Místek
26.9.sobota Mistrovství ČR družstev juniorůOpava
26.9.sobota MU ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko Slovinsko žáků a žákyňČeská republika
28.9.pondělí M.Moravy mlad.žactvaOlomouc
28.9.pondělí Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek Jablonec
30.9.středa 4.Porubský zajíček - přebor atletických školičekPoruba
    
ŘÍJEN   
3.10.sobota Mistrovství ČR družstev žactvaKolín
4.10.neděle M.Moravy družstev mlad.žactvaBlansko
21.10.středa 5.Porubský zajíček - přebor atletických školičekPoruba
    
LISTOPAD   
7.11.sobota Hornická desítka Frýdek-Místek
11.11.středa 6.Porubský zajíček - přebor atletických školičekPoruba
    
PROSINEC   
3.12.čtvrtek Mikulášský běhPoruba

 

sledujte pravidelně kalendář ČAS 

http://online.atletika.cz/kalendar/

 

Atletika Poruba > Kalendář > TERMÍNY ZÁVODŮ