Aktuality, články

Starší žactvo
MČR - starší žactvo - den druhý

Porubáci rozšířili sbírku medailí o další 2 cenné kovy. Kdo se o to postaral tentokrát?

Celý článek
Starší žactvo
MČR - starší žactvo - den první

Mladé Porubské hvězdy zazářily již první den na MČR v Břeclavi, kdy se jim v nabité konkurenci podařilo získat mistrovský a vicemistrovský titul.

Celý článek
Mládež
3. kolo družstev dorostu a juniorů v Břeclavi

Poslední a to třetí kolo družstev mládeže (dorostenci, dorostenky, junioři, juniorky) se bude letos jako již tradičně konat v Břeclavi.

Celý článek
Školička
Rozšiřujeme tréninkové dny atletické školičky!

Základní informace atl.školičky

Celý článek
Starší žactvo
MMaS družstev staršího žactva - 10.9.2023

Po loňském mistrovském titulu na MMaS družstev se i letos děvčata poperou s nejlepšími kluby Moravy a Slezska o postup na MČR družstev.

Celý článek
Baráž o první ligu žen

Po vítězství v 2. lize skupiny D se v sobotu 2.9. budou pokoušet porubské ženy o postup do 1. ligy! Zde je potřeba maximální účast všech nominovaných!!!

Celý článek

Kdo jsme

ATLETIKA PORUBA    |    Sportovní klub

ATLETIKA PORUBA se dlouhodobě řadí mezi největší sportovní kluby v regionu a nabízí systematický sportovní tréninkový proces od nejmenších dětí, přes žactvo a mládež, až po dospělé atlety vrcholové výkonnostní úrovně.

Náš klub je jedním z oficiálních článků péče o talentovanou mládež v České republice a je nositelem Sportovního střediska a Sportovního centra mládeže pod Českým atletickým svazem.

Atletika Poruba - atletický sportovní klub

Aktualita

Dospělí
Porubské ženy celkově ovládly 2.ligu dospělých 2023

Porubské družstvo žen zvítězilo v celkovém hodnocení 2.ligy dospělých za rok 2023 a postupuje do baráže o 1.ligu pro rok 2024. Držíme holkám palce.

Více zde

TOP TÝM