M ČR gigant 2023 v hale již tento víkend

Již tento víkend se v ostravské hale koná vrchol letošní halové sezony kategorií dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek. Náš klub bude na tomto M ČR  reprezentovat 13 atletů a atletek v celkem 22 startech na různých disciplínách. A kdo to letos bude :-)?

 

 

V letošním roce nás bude reprezentovat těchto 13 skvělých porubských atletů a atletek. Jedná se o Březná Gabriela, Fialová Dominika, Charvátek Jan, Káňová Kristýna, Lieblová Tereza, Martinkevič Matěj, Petrová Nina, Poštulková Petra, Rufer Matěj, Skřečková Zuzana, Válková Nina, Vantuchová Sabina, Vavrečková Eliška.

Tak jak každým rokem i letos je potřeba bez jakýchkoliv skrupulí zmínit, že dostat se na M ČR je vždy velmi těžké. Dle disciplín se bere pouze 16, 20 nebo 24 nejlepších napříč celou Českou republikou. Jsou sporty a nemyslíme to nijak špatně, kde dostat se na M ČR není až tak složité, ale u jednoho z nejpopulárnějších sportů s největšími počty sportovců v členské základně to je prostě mnohem těžší! Přesto se nám daří pravidelně dostávat na nejvyšší republikové soutěže velké počty našich svěřenců.

 Letos se tedy můžeme těšit na:

Březná Gabriela 400      
Fialová Dominika 60př      
Káňová Kristýna 200 400    
Martinkevič Matěj 400      
Válková Nina 800      
Vavrečková Eliška 400      
Charvátek Jan tyč      
Lieblová Tereza 60př výška dálka koule
Petrová Nina tyč      
Poštulková Petra 200 60př výška  
Rufer Matěj dálka trojskok    
Skřečková Zuzana výška      
Vantuchová Sabina 800      

A navíc doufáme , že se podaří postavit také štafety na 4x200m!

Máme letos medailové choutky? Ano i letos jako v posledních letech každým rokem medailové choutky máme, jak velké říkat nebudeme, neradi bychom to zakřikli, ale když nám budete fandit, tak to jistě vyjde :-)!

Časový pořad zde - https://online.atletika.cz/Propozice/propozice/65725

Sledovat můžete na facebook streamu JsmeAtlet - https://www.facebook.com/JsemAtlet/