16.2.2011 Honza Palkovský - SPORTOVEC ROKU

Velice těsný souboj až do poslední chvilky jste mohli sledovat v anketě SPORTOVEC ROKU kategorie mladší žáci. Nakonec rozdílem 3 hlasů zvítězil loňský vicemistr Moravy ve vrhu koulí mladšího žactva Jan Palkovský. Druhé místo obsadil medailista z MMaS ve vícebojích Michal Hatiar a třetí byl Vojta Ryšánek. více

16.2.2011 SPORTOVEC ROKU - starší žákyně

Populární anketa o sportovce pokračuje, tentokrát v kategorii starší žákyně. Jména nominovaných naleznete dále v aktualitě. Všechna tři děvčata si své nominace za předvedené výkony v loňském roce zaslouží. Kdo se tedy stane sportovcem roku? Je to na Vás! hlasovat můžete v naší anketě! více

15.2.2011 Výborné překážky Míši Šimečkové

15.únor - další halové úterý a další možnost vylepšit si osobák a případně kvalifikovat se na Mistrovství republiky. Hala byla zase plná zejména malých porubáků a k vidění bylo plno osobních rekordů. Nic naplat - kdo trénuje ten se zlepšuje! Výborný výkon předvedla na překážkách Míša Šimečková, když v kategorii žákyň zvítězila časem 9,84s ! Tento výkon ji řadí ke kandidátkám na medaili při sobotním Mistrovství Moravy žactva v tunelu a velmi ji přiblížil k účasti na MČR v březnu v Jablonci. K jistotě potřebuje limit 9,57s - že by v sobotu ! více

14.2.2011 Nikol Varmužová ozdobila 2.Porubskou kouli výborným výkonem

Druhý díl halové vrhačské série v tělocvičně ZŠ Porubská 832 přinesl řadu osobáků a výborné výkony. K porubákům se také připojila konkurence z Opavy a Frýdku-Místku. Dominantní byl výkon Nikol Varmužové, která atakovala 12 metrovou hranici a zařadila se ke kandidátkám medaile na MČR žactva ! Další díl mítinku je v jednání, ale vzhledem k velikému zájmu předpokládáme že proběhne velmi brzy !! Sledujte termínovou listinu a naše stránky. více

13.2.2011 Čeká nás týden nabitý atletikou

Příští týden začíná finišovat halová sezóna a závodní smršť jede naplno. V úterý budou vítkovickém tunelu tradiční přípravné závody Halové úterý (možnost splnění limitu MČR), v sobotu tamtéž druhý díl Mistrovství Moravy žactva (60m,60př,dálka, výška) a v neděli Krajský přebor mladšího žactva také v tunelu (60m, 60př, dálka, výška, 1000m, štafety). Zároveň bude o víkendu v Praze Mistrovství republiky dospělých. Porubská atletika má pár želízek v ohni tak držíme palce ! propozice závodů najdete dále. více